Monster Abra A5 v11.1 için benzer klavye önerisi

Daha fazla  
Meslek
Network Mühendisi
Benzeri bir konu 3 yıl kadar önce açılmış ama biraz daha spesifik olarak ayrıca sormak istiyorum:
Monster Abra A5 v11.1 kullanıyorum ve klavyesinden çok memnunum. Harici klavye almam gerekiyor. Bunun için benzeri bir hisse sahip klavye arıyorum.
Laptop klavye model numarası: CVM15F2600j430M.

Kullanmamış olanlar için: Lowkey ancak mekanik klavyeyi hafiften benzeyen, belirli bir yükseklikten sonra tık diye veri iletimine başlayan bir tuş tasarımına sahip. Sanırım bunun nedeni eklediğim fotoğrafta görüleceği üzere pedin üstünde plasikten yapılmış bir mekanik sistem var. Ne sesi var ne de düz ped klavyelerinin o zevksiz hissine sahip. İş yerinde şöyle bir klavye var; www.hepsiburada.com/dell-kb216-turkce-q-klavye-580-adhq-pm-HB000013TEWL ama ışıklandırması yok ve nedenini bilmediğim bir şekilde daha iyisi vardır illaki arayışına soktu beni.
Sesini bilmiyorum ama Cooler Master'ın SK650 model klavyesini buldum tam istediğim gibi, sağda numpad var. Ama gel gör ki TR klavye seçeceği yok ve fiyatı tuzlu. Uzun yıllardan beri klavye almadığım için fiyatlardan uzak kalmış olabilirim. 1300TL istediğin tarzsa klavyeler için ortalama bir rakam ise söyleyin. Başka bir seçenek bulamazsam elimdeki klavyenin aynısından alıp buna bir frame ve USB type a/c dönüştürecek bir şey yapmam gerekecek, ama o kadar uğraşmaya değer mi emin değilim.

Klavye_1.jpg

Klavye.jpg

Geri
Yukarı