Çözüldü Monster Abra A5 laptop mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Valorant oynuyorum ve mavi ekrandan sonra açmaya çalıştığımda Vanguard uyarısı veriyor. Sürücüler güncel mi nereden bakabilirim?

Ekran kartına buradan. Windowsda ise ayarlardan Windows Update üzerinden denetleyip ekstradan isteğe bağlı güncelleştirmelere bakmanız gerekiyor.

Evet açılmıyor.

Denetim Masası'ndan program kaldıra girip Vanguard'ı kaldırın sonra Valorant'ı çalıştırın tekrardan indirsin sonra yeniden başlatın. Eğer hala başlatılmıyorsa hata kodunu paylaşın.(vanguarda ait kod)
En son yapmanız gereken Minidump dosyalarını paylaşmanız.
Aşağıdaki rehberden yararlanarak dosyaları paylaşın.

Anlamadım attımmı acaba.
Yazı yazarken tekrar yedim.
Minidump dosyası gelmedi ama bu sefer.

1648314360522.png

Konuyu takipteyim. Monster Abra A5 v16.7.3 kullanıyorsunuz galiba.

Evet o model.

Son düzenleyen: Moderatör:
Emin değilim ama Valorant oynuyor musunuz? Vanguard kaynaklı bir hata olabilir. Bir de NVIDIA ekran kartı sürücüleriniz ve chipset sürücüleriniz güncel mi onları kontrol edin.

Emin değilim ama Valorant oynuyor musunuz? Vanguard kaynaklı bir hata olabilir. Bir de NVIDIA ekran kartı sürücüleriniz ve chipset sürücüleriniz güncel mi onları kontrol edin.

Valorant oynuyorum ve mavi ekrandan sonra açmaya çalıştığımda Vanguard uyarısı veriyor. Sürücüler güncel mi nereden bakabilirim?

Ekran kartına buradan. Windowsda ise ayarlardan Windows Update üzerinden denetleyip ekstradan isteğe bağlı güncelleştirmelere bakmanız gerekiyor.

Evet açılmıyor.

Denetim Masası'ndan program kaldıra girip Vanguard'ı kaldırın sonra Valorant'ı çalıştırın tekrardan indirsin sonra yeniden başlatın. Eğer hala başlatılmıyorsa hata kodunu paylaşın.(vanguarda ait kod)

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (138).png
    Ekran Görüntüsü (138).png
    331,5 KB · Görüntüleme: 26
  • Ekran Görüntüsü (139).png
    Ekran Görüntüsü (139).png
    331,1 KB · Görüntüleme: 17
  • Ekran Görüntüsü (140).png
    Ekran Görüntüsü (140).png
    1,1 MB · Görüntüleme: 20
Çözüm

Teşekkür ederim dediklerinizi uygulayıp sonuçları paylaşacağım.
Dediğin her şeyi yaptım ve hem mavi ekran olmadı hem de oyunlarda FPS'im arttı.

Yeni konular

Geri
Yukarı