Monster Abra A5 tamir yaptırılmalı mı?

3800 TL vermeye değmez tamire. Bütçe uygunsa sıfırı değilse 2. el bakmak daha mantıklı olur.
2.eli 5k hocam 2k ya tamir fiyatı var ama
Hocam bilgisayarın içinden geçmişsiniz. Daha açılabiliyor olması mucize. Ama yaptırılmaz. Bütçeniz uygunsa yeni bir tane alabilirsiniz.
Doktordan temiz hocam😅 neden öyle dediniz
Tamir olan şey genelde düzen tutmaz hocam, GTX 1050'li sağlam 2. El bir laptop zaten 4K civarında. Siz elinizdekine 3K harcasanız geri 3K ya bile satılmaz :)
Boşa masraf etmeyin derim.
Tutar hocam sıfır parça takıyorlar ben bu halde 1 sene kullandım zaten sadece göze hitap etmiyor laptop bu haliyle 😅
Hocam tamir ettirmek %100 gereksiz para harcamak olur.
Neden hocam. Ram slotunu yaptırmicam 1800 e, 2k ya çözücem diğer herşeyi işte 😄
Tamir olunca sorunların biteceğini zannetmiyorum çok kötü kullanmışsınız laptopu
O tamir parasını vereceğinize para biriktirip 2. el alın.
Sorunu yoktu yine harici monitör ile kullanıyordum da o son kolayı dökmeyecektim. 😄
Servis yapınca sorunsuz devam edebilirim diye düşünüyorum.
Hocam böyle yüksek özellikli (yüksek derken genel olarak laptop için) en az 5 6 dan başlıyor i5 7300HQ gtx1050
Hocam o laptopun basına gelenler 3310'un bile başına gelmedi naptınız öyle.
Bence tamir etmeyin 3K ya tamir edilmesi boşa para, 4K ya APU sistem dizilir veya 2.el sitelerden güzel şeyler bulunabilir.
4k değil işte hocam 2k ya yaptırcam anakartı yaptırmıyorum tek slot ram da yeter bana
2000 Liraya değmez.
Neden hocam laptop eski ama
İşlemci i5 7300HQ
GTX 1050
2000 e yaptırsam yine karlı olmuyormuyum masaüstü toplamıyoruz sonuçta bu tarz laptoplar 6 binden başlıyor

Geri
Yukarı