MONSTER ABRA A5 V.1.1 değişmeli mi ?

sagatagat

Kilopat
Yer
Almanya
Daha fazla  
Meslek
Avukat
Merhaba arkadaşlar bende 1 seneden beri Monster Abra A5 v1.1 var. 2600 TL ye almıştım. Bİldiğiniz gibi Nvidia GTX 860M ekran kartı kullanıyor. Ben çok oyun oynayan biriyim özellikle Counter Strike G.O. yu oynuyorum ancak public serverlerde fps 90-110 arası oluyor ve kasmayı hissedebiliyorum. GTA 5 i filan kasmadan oynayabiliyorum ancak yine de emin olamadım. Arkadaşlar bu lapopu 2.elden 2300 TL civarı satabiliyorum ve yine monster almayı düşünüyorum ancak emin olamadığım konu Tulpar serisinden bir laptop almaya değer mi bunu satıp ? Ya da mesela MONSTER® ABRA A7 V6.1 17.3 960m kullanıyor bunları almaya değer mi fps çok ciddi artar mı ? Lütfen yardımcı olun.

CS:GO'da yüksek FPS alamamanızın nedeni tamamen oyundan kaynaklanıyor. Ben de mesela GTX 970M ile ayarlar sonda 100 - 150 FPS alıyorum. GPU'nun tamamını kullanmıyor oyun. Ayrıca 100 FPS ile 500 FPS arasında bile hiçbir fark yok. GTX 960M ile GTX 860M arasında çok küçük bir fark var satıp fazladan para vermenize değmez bile.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı