MONSTER ABRA A5 V1.1.2 mi yoksa MSI GE60 mı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben monster ve msi nin kasasını karşılaştırdım. Yani v1 ve msi. Keza arkadaşın attığı linkler o şekilde.

İncelemelere baktım BF4 de 5 fps kadar bi fark oluyo diğer oyunlarda da aynısı gibi kasaya gelirsek aynı kasa deil MSI aleminyum A5 ise palastik kasa birde MSI da sevdiğim şey steelseries klavye olması ben genelde online savaş oyunları oynuyorum cs cf vb. gibi bu yüzden klavye mouse çok fark ediyor helede notebookta

Size önerdiğim Monster V2.1.1'in kasası MSI GE60'ın kasası ile aynı. Klavyeleri ise ikisinin de aynı ve Steelseries. Tek farkları ışıklarının renklerinin değiştirilebilir olması. İstiyorsanız MSI alın ama, Monster daha çok performans verecektir.

İncelemelere baktım BF4 de 5 fps kadar bi fark oluyo diğer oyunlarda da aynısı gibi kasaya gelirsek aynı kasa deil MSI aleminyum A5 ise palastik kasa birde MSI da sevdiğim şey steelseries klavye olması ben genelde online savaş oyunları oynuyorum cs cf vb. gibi bu yüzden klavye mouse çok fark ediyor helede notebookta
Zaten notebookla oyun oynayacaksan, + gamer klavye ve mouse + pc altına soğutucu kesin lazım , buna ek olarak da 23 ekran bir monitör lazım diye düşünüyorum...

@Frantic82 usta soğutucu ve mouse var ekrana gerek olmadığını düşünüyorum klavyeyide kendinde olmasını istiyorum o yüzden daha avantajlı dedim @Berk Kırçu usta senin dediğin v2 modelide çok pahalı 8 - 10 fps için o kadar üste ödemeye değmez açıkcası.

@Frantic82 usta soğutucu ve mouse var ekrana gerek olmadığını düşünüyorum klavyeyide kendinde olmasını istiyorum o yüzden daha avantajlı dedim @Berk Kırçu usta senin dediğin v2 modelide çok pahalı 8 - 10 fps için o kadar üste ödemeye değmez açıkcası.
Öyle diyorsun ama 23 ekranla oynayan bir oyuncu ile 15 de oynayan asla aynı olmaz.
Tecrübeme dayanarak söylüyorum, bende destop PC diğer yaşadığım şehirde 23 ekran monitörle multiplayer BF4 oynuyordum çok rahattım.
A7 alınca 17 ekranda hedefleri seçememeye başladım ki 15 ekranı düşünemiyorum bile. 17de hedefler bana çok ufak geliyorlardı bir türlü iyi nişan alamıyordum. Şimdi sağolsun bir arkadaş 19 ekranını verdi de biraz toparladım ama yine de 23 gibi olmuyor.
Diyorsanki ben o derece takmıyorum kafama, ozaman gerek yok tabi.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı