Monster Abra A5 V11.1 BIOS Güncellemesi

Monster Abra A5 V11.1 kullanıyorum. İşlemci açıkları ile ilgili BIOS güncellemesi için teknik servisle görüştüm beni umursamayıp ş uan gerekli bir güncelleme yok olursa güncellemeleri veririz gibilerinde anlamsız bir cevap aldım. A damların bu açıklardan haberi yok gibi. GIGABYTE'ın Sabre 15 modeli birebir aynı ve adamların güncellemeleri mükemmel, keşke öyle bir hizmet Monster'da olsa.

Gördüğüm kadarıyla Abra A5 V11.1 ile GIGABYTE Sabre 15 modeli birebir aynı şuan ki bende olan BIOS sürümü 1.05.07 GIGABYTE'ın sitesindeki 1.05.10 ile yahut daha güncellerinden biriyle güncelleştirsem bir sıkıntı olur mu acaba? Adsız.jpgAd21sız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba aynı sorunla ben de karşı karşıyayım lbilgisayarıa linux kurmaya çalışıyorum ve her defasında sorunla karşılaşıyorum ve en son bu günkü araştırmama baktığımda bios tan kaynaklı bir hataymış diye yazıyolar güncellemen gerekiyor diyolar , ayrıyetten en bir defada anakartı yaktım
yardımcı olabilecek birisi varsa çok iyi olur:D
Birde acaba siz güncelleme yaptınız mı ?
Monster Abra A5 V11.1 kullanıyorum. İşlemci açıkları ile ilgili BIOS güncellemesi için teknik servisle görüştüm beni umursamayıp ş uan gerekli bir güncelleme yok olursa güncellemeleri veririz gibilerinde anlamsız bir cevap aldım. A damların bu açıklardan haberi yok gibi. GIGABYTE'ın Sabre 15 modeli birebir aynı ve adamların güncellemeleri mükemmel, keşke öyle bir hizmet Monster'da olsa.

Gördüğüm kadarıyla Abra A5 V11.1 ile GIGABYTE Sabre 15 modeli birebir aynı şuan ki bende olan BIOS sürümü 1.05.07 GIGABYTE'ın sitesindeki 1.05.10 ile yahut daha güncellerinden biriyle güncelleştirsem bir sıkıntı olur mu acaba?Eki Görüntüle 280220Eki Görüntüle 280219
siz sorununuzu çözdünüzmü

Sorun devam ediyor çözüme ulaşamadım, garantisi bitmeden girişmek istemedim ama Monster'ın müşterilerine gösterdiği ilgi ve alaka sadece satış tamamlanana kadar. Umarım servislerine garanti kapsamı içinde işim düşmez. Satış sonrası destek yerlerde adamlar güncellemeler hakkında "gerekli görmedik siteye koymadık önemli bir güncelleme ise koyarız" şeklinde.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı