Monster ABRA A5 V11 Laptop Mouse Donma Sorunu

tufoo1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, iki gün önce elime ulaşan Monster ABRA A5 V11 marka cihazıma; Windows 10 ve sürücüleri kurdum. Ancak mesela Chrome'a sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır deyince açılan ekranda, mouse 1 saniyeliğine donuyor. Bunun gibi her programda oluyor. Virüs programını kapatırken, arada sırada sol altta Windows simgesine basınca bile oluyor. Nedeni ne olabilir? Aradım yardımcı olamadılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mouse ile alakası yok bu durumun. Şu videoyu inceler misin? Bunun gibi mi oluyor?

Eğer bunlar gibi oluyorsa sorun sende değil. Sorun bu konuda anlatılıyor. Çözümünü halen bulamadık. Recep Baltaş açıklayacak.

MSI GE72VR 6RF Anlık Takılma Sorunu

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Mouse ile alakası yok bu durumun. Şu videoyu inceler misin? Bunun gibi mi oluyor?

Eğer bunlar gibi oluyorsa sorun sende değil. Sorun bu konuda anlatılıyor. Çözümünü halen bulamadık. Recep Baltaş açıklayacak.

MSI GE72VR 6RF Anlık Takılma Sorunu

Aynen böyle bu sorun var. Beklemeli miyim? Servise veya bilgisayarcıya götürmem saçma mı olur çözüm bulunamadıysa?

Götürsen de sonuç çıkmaz. Sorun tamamiyle HD Graphics'den NVIDIA ekran kartına geçerken oluyor. Güç problemi büyük ihtimal. Attığım konuyu okursan anlarsın.
Bu sorunu çözmek için herkes seferber. Recep Baltaş da NVIDIA ile iletişime geçti. Açıklama yapar.

Götürsen de sonuç çıkmaz. Sorun tamamiyle HD Graphics'den NVIDIA ekran kartına geçerken oluyor. Güç problemi büyük ihtimal. Attığım konuyu okursan anlarsın.
Bu sorunu çözmek için herkes seferber. Recep Baltaş da NVIDIA ile iletişime geçti. Açıklama yapar.
Teşekkürler bilgilendirme için. Beklemedeyim. Açıklama yaptığında nasıl öğrenebilirim?

Bunun çözümünu şöyle yaptim: deneye temiz windowsu kurun. Sistem kurtarmadan daha sonra Hotkey'i kaldırın. Görev yöneticisinden rerun32.exe varsa dosyalarina gidip silin. Benim böyle düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı