Monster Abra A5 v12.1 GTA V ve Valorant performansı

Yüksek Ultra'da 60 FPS falan alabilir orta ayarlarda 60-120 FPS alır rahat.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Almadı.

Dizüstü standı alıp, kendinize göre ayar çekip kasma olmadan oynayabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Belleği 2x8 = 16 GB yaparsanız, daha fazla alırsınız.
Peki o PC Monster mi? Monster'in yaptığı ayarların aynısını yaptılar mı?
MSI o bilgisayar.

Fikri olmayan, bilgisiz kişiler yazmasın lütfen.

Monster Abra serisi, ısınma sorunlu bir seridir. Almakla hata etmişsiniz, risk almışsınız. Belleği 2x8= 16GB yaparsanız, güzel bir performans artışı gözlemler siniz. Dizüstü standı, Abra serisine yavaştan şart olmaya başladı.
Sıcaklıklar yüzünden ani FPS düşüşleri yaşayabilirsiniz. Veya bellek yüzünden. Ekranın 120 HZ olması, 120 FPS alacağı mantığına gelmez. Sadece oyunda 120 FPS ve üstüne erişir iseniz, görüntüyü akıcılaştırır. Eğer, GTA 5 maksimum ayarlarda oynayacaksan, ekranı 75 HZ sabitlemeni öneririm. Çünkü; bu dizüstü ile GTA 5 maksimum ayarlar 120 FPS göremezsin. Doğal olarak ekran kartına yük biner. 75 HZ yaparsan, hem ekran kartı yükü azalır, hem ekran ısınmaz ve ömrü uzun olur.
Yine tekrardan söylüyorum, senin yerinde olsam; bir adet daha dizüstü belleği alırdım ve toplam belleği 8 GB'dan, 16 GB çift kanal yapardım. Sonrasında, dizüstü standı alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı