Monster Abra A5 V13.1.1 Nasıldır?

TheSleeperTR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Monster Abra A5 V13.1.1 15.6" Oyun Bilgisayarı
Almak istiyorum sizce nasıl? Eğer bu fiyatlı bildiğiniz daha iyisi var ise sizden tavsiyeler bekliyorum.
Ben CSGO - PUBG oynuyorum her oyunda düşük ayarlarda sizce 1 yıl idare eder'mi 24 saat çalışacaktır?
Ayrıca FPS durumundan'da sizce nasıldır?
Bilgi verenler için çok teşekkür ederim elinize sağlık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Monster Abra A5 V13.1.1 15.6" Oyun Bilgisayarı
Almak istiyorum sizce nasıl? Eğer bu fiyatlı bildiğiniz daha iyisi var ise sizden tavsiyeler bekliyorum.
Ben CSGO - PUBG oynuyorum her oyunda düşük ayarlarda sizce 1 yıl idare eder'mi 24 saat çalışacaktır?
Ayrıca FPS durumundan'da sizce nasıldır?
Bilgi verenler için çok teşekkür ederim elinize sağlık.

Elimde bu sistemle aynı sadece işlemci farkı olan Monster A5 v12.1.2 var. Bilgisayar gayet iyi oynayamadığım oyun gerçekten yok (GTA V, TombRaider, TheWitcher 3, PUBG). Ama bir konuda olay biraz değişiyor, ben bu sistemi kullanan birisi olarak PUBG'de herkes gibi sorunlar yaşıyorum, anlık droplar yaşıyorum. Belkide sistemimde SSD yerine HDD taktırmam sorun yarattı bilmiyorum. Ama bilgisayarımdan memnunum, tek sorun PUBG de ki bazı FPS dropları. Onun dışında öneririm bu bilgisayarı dediğim gibi benim sistemimle aşağı yukarı aynı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı