Monster Abra A5 v13.1.1 alınır mı?

Ünal Karaman

Hectopat
Monster Abra A5 v13.1.1 almayı düşünüyorum fakat sormadan edemeyeceğim. Bilgisayarı kullanan arkadaşlar illa vardir. Deneyimlerini benimle paylaşabilirler mi ona göre alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster Abra A5 v13.1.1 almayı düşünüyorum fakat sormadan edemeyeceğim. Bilgisayarı kullanan arkadaşlar illa vardir. Deneyimlerini benimle paylaşabilirler mi ona göre alacağım.
Dostum seninle daha önce de konuşmuştuk, ben taksit seçeneklerinin uymaması nedeniyle Monster’dan vazgeçmiştim fakat gittigidiyor aracılığıyla vade farksız taksit seçenekleri oluyormuş. Ben Abra A5 v13.3.3 modelini almayı düşünüyorum 1050TI ve 480GB SSD’ye sahip olan model.
Youtube’da Technopat ekibi v13.3’ü incelemiş, işini görür diye düşünüyorum çünkü senin bilgisayarın kasa olarak onunla aynı bildiğim kadarıyla sadece ekran kartın 1050.

Dostum seninle daha önce de konuşmuştuk, ben taksit seçeneklerinin uymaması nedeniyle Monster’dan vazgeçmiştim fakat gittigidiyor aracılığıyla vade farksız taksit seçenekleri oluyormuş. Ben Abra A5 v13.3.3 modelini almayı düşünüyorum 1050TI ve 480GB SSD’ye sahip olan model.
Youtube’da Technopat ekibi v13.3’ü incelemiş, işini görür diye düşünüyorum çünkü senin bilgisayarın kasa olarak onunla aynı bildiğim kadarıyla sadece ekran kartın 1050.
Dostum umarım iyidir, GTX 1050 ti da gözüm yok ben ETS2 Arma 3 GTA 5 cs go oynayacağım için 1050den üstün ekran kartı benim için gereksiz olduğunu düşünüyorum. Tek düşündüren şey acaba aldığıma değer mi diye kafamı kurcalayan endişeler. Onun haricinde ben de monster a diktim kafayı

Çok yakınımıza yaklaşık 1 yıl önce Monster Abra A5 v11.1.1 1 TB HDD versiyonlu SSD'siz. Sonradan kendimiz 128 GB'lık SSD alıp taktık. Şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadı her oyunu akıcı bir biçimde oynayabiliyor. Can sıkıcı bir ısınma problemi yok gayet memnun bilgisayardan biz o zaman 3700 gibi bir fiyata almıştık şu an 5000 seviyesine yaklaşmış maalesef dolar yüzünden ama aklına yattı ise almanı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı