Monster Abra A5 V13.1 15.6" Alınır mı?

Teşekkür ediyorum hocam, bugün itibariyle bilgisayar elime ulaştı. Sağını solunu kurcalıyorum şimdi, önerileriniz varsa dinlemek isterim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran bana biraz soluk gibi geldi, oyun kurdum onun renkleri de diğer kullandığım bilgisayarda daha canlıydı. Bunun sebebi nedir acaba? Bir de Windows'u etkinleştirmenin avantajı nedir hocam siz nasıl yaptınız o işi? :)

Ekranı IPS Mat Ekran olduğu için öyle hissetmişsinizdir. Kontrol merkezini kurduysanız "Standart Oyuncu", "Özel" vb. sekmeleri vardır. Seçtiğiniz şıkkın yanındaki ayar düğmesine basarak parlaklığı full yapabilirsiniz.

Memnun musunuz bilgisayardan? Boştayken çok ses çıkarıyor mu?
Genel olarak memnunum. Şimdi sizin için gece sessizliğinde biraz inceledim. Bilgisayarı hangi modda kullandığınıza bağlı olarak değişiyor. Herhangi bir işlem yapmıyorken elbette ses yok ancak en basitinden internete girip birkaç sekme açtığınızda fan sesini duymaya başlıyorsunuz. Bu uzun sürmüyor, oyun modu ile yüksek performans modunda daha sık duyarken denge modunda nadiren oluyor. Tasarruf modunda ise aynı anda birçok sekmede canlı yayınlar,videolar açtım ancak sessiz şekilde çalışmaya devam ediyor. Çok fazla takılmıyorsanız problem olarak nitelendirilebilecek bir fan sesi olduğunu düşünmüyorum. Yalnız iki gecedir dikkatimi çeken sabit tiz bir ses var. Yüzeysel şekilde araştırdım pek çok kişinin yaşadığı bir durum sanıyorum. Bir problem mi yoksa olağan bir ses mi henüz bilmiyorum.

Genel olarak memnunum. Şimdi sizin için gece sessizliğinde biraz inceledim. Bilgisayarı hangi modda kullandığınıza bağlı olarak değişiyor. Herhangi bir işlem yapmıyorken elbette ses yok ancak en basitinden internete girip birkaç sekme açtığınızda fan sesini duymaya başlıyorsunuz. Bu uzun sürmüyor, oyun modu ile yüksek performans modunda daha sık duyarken denge modunda nadiren oluyor. Tasarruf modunda ise aynı anda birçok sekmede canlı yayınlar,videolar açtım ancak sessiz şekilde çalışmaya devam ediyor. Çok fazla takılmıyorsanız problem olarak nitelendirilebilecek bir fan sesi olduğunu düşünmüyorum. Yalnız iki gecedir dikkatimi çeken sabit tiz bir ses var. Yüzeysel şekilde araştırdım pek çok kişinin yaşadığı bir durum sanıyorum. Bir problem mi yoksa olağan bir ses mi henüz bilmiyorum.

Aynı tiz ses bende de var ama pek rahatsız etmiyor şuan için bir problem teşkil etmiyor.

Oyun oynarken çok ısınıyor mu?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı