Monster Abra A5 v13.1 BIOS güncellemesi nasıl yapılır?

LittleWarlocc

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
GI5CN5E2181805280 seri numaralı BIOS hangi markanın bulamadım yardımcı olur musunuz?

1643573023540.png

Bu gözüküyor sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gi5cn4E2181805280 seri numaralı BIOS hangi markanın bulamadım yardımcı olur musunuz?

Eki Görüntüle 1289201

Bu gözüküyor sadece.

Hocam ben de Abra A5 v13.3 kullanıyorum. Yaklaşık 1 haftadır bu sorunu çözemedim. En sonunda Monster'a mail attım güncel sürücüleri gönderin diye cevap atmalarını bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk öncelikle Monster ile iletişime geç ve onlardan xxx model için güncel BIOS dosyasını istemelisin. Ek olarak iletişim halindeyken onlara nasıl BIOS güncelleyebileceğini ve ne yapmam gerektiğini sorabilirsin.

BIOS güncellemek hakkında bir sürü video mevcut.

İlk öncelikle Monster ile iletişime geç ve onlardan XXX model için güncel BIOS dosyasını istemelisin. Ek olarak iletişim halindeyken onlara nasıl BIOS güncelleyebileceğini ve ne yapmam gerektiğini sorabilirsin.

BIOS güncellemek hakkında bir sürü video mevcut.

Mail attım bekliyorum.

merhaba dostum, dosyaları benimle paylaşırmısın? monster'ın sitesinden mesaj attım ama kim bilir ne zaman gelir. Bu arada monster abra a5 v13.1 kullanıyorum
Hocam en fazla 2 gün içinde cevap veriyorlar ve şu anda elimde ne bilgisayar var ne dosyalar maalesef atamıyacağım o yüzden 🥲

Geri
Yukarı