Monster Abra A5 V13.3 Laptop Nasıldır?

hasan arslan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Monster'ın Abra 15 V13.3 modelini almayı düşünüyorum. Sizce nasıldır? Ayrıca indirim ne zaman biter bilmiyorum. Benim param Eylül ayında tamamlanıyor. İndirimin ne zaman biteceğini biliyor musunuz? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster da indirim yok kardeşim. Bahar indirimi bitiyor adını yaz indirimi yapıp yine devam ediyorlar ürünleri aynı fiyattan satmaya. Cihaza gelirsek parasının hakkını verir mi verir. Fakat Hepsiburada nın KDV indirimini takip etmeni öneririm RGB klavyeye çok takıntılı değilsen daha güzel donanımlı bilgisayarlar aynı fiyata satılıyor. Saygılar.

Arkadaşlar Monster'ın Abra 15 V13.3 modelini almayı düşünüyorum. Sizce nasıldır? Ayrıca indirim ne zaman biter bilmiyorum. Benim param Eylül ayında tamamlanıyor. İndirimin ne zaman biteceğini biliyor musunuz? Şimdiden teşekkürler.
İndirim stoklarla sınırlı. Fakat endişelenmeyin Monster stok açığını hemen kapatıyor ve yine indirim fiyatına satıyor.

Peki bundan daha dusuk olurmu fiyati bide suan alirsam harddisksiz alicam sonradan farkli yerden harddisk alsam nasil olur vatanda 7200rpm hard disk var 1tb 260tl

Peki bundan daha dusuk olurmu fiyati bide suan alirsam harddisksiz alicam sonradan farkli yerden harddisk alsam nasil olur vatanda 7200rpm hard disk var 1tb 260tl
Bu fiyatlardan daha düşüğe satacağını sanmıyorum. Çünkü önceki indirim bahar indirimiydi aynı fiyattan satıyorlardı. Yaz indirimi hâlâ aynı fiyat.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı