Çözüldü Monster Abra A5 v13.4 FPS'in 60'a Sabitlenmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MESs¹¹

Kilopat
Yer
Fransa
Merhaba. Ben GTA 5, ETS 2 oynuyorum. Çoğunlukla ve 60 FPS sabit kalıyorlar. PUBG CS:GO'da 150 200 arası değerler alıyorum. FPS için GeForce Exprience'nin FPS sayacını kullanıyorum. Acaba program yanlış mı gösteriyor ki pek sanmıyorum yoksa bu sınırı kapatmanın bir ayarı falan var mıdır? Vsync'i kapattığımda oyun hala 60 FPS, sadece menüye geldiğimde FPS artıyor o kadar. Oyuna etki etmiyor (GTA 5'te). Lütfen yardım edin bir yolu varsa.
* i7 8750H
* 1050 Ti
* 16 GB RAM
* Monster Abra a5 v13.4
sss.png

Ondan değil başka bir durum mevcut ama ekranın 60Hz olduğu için senin için 100000 FPS'de aynı 60Hz'de. Kısacası +60FPS alman senin için bir şey değiştirmeyecek. 😄

Ben onu fark edemeyeceğim :( Eyvallah kardeşim. Boşuna uğraşmayayım o zaman 60'la idare ederiz artık, sorun değil. Eyvallah desteğin için :)

Panel yenileme hızının üzerinde FPS almak; sen gözün ile görmesen dahi karelerin çizilme süresi 'ms' değeri düşeceği için mouse tepkiselliği artacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı