Monster Abra A5 V13.4 PUBG Performansı

Merhabalar. Pazartesi günü sipariş verdiğim Monster Abra A5 v13.4 bugün elime geçti. Windows 10 Pro (orijinal lisanslı) kurulumunu yaptım. Bilgisayarın yanında gelen Flash Disk'teki sürücüleri eksiksiz bir şekilde kurdum, sonra da başladım oyun oynamaya. PUBG oynarken her ayar en düşükte 50-60 FPS alıyorum, ayarları değiştirsem bile FPS neredeyse hiç fark etmiyor. Arada takılmalar oluyor, buna bir türlü anlam veremedim. Daha sonra LoL'de denedim. Orta grafik ayarlarda, 100-120 FPS civarlarında dolaştı. Oyunları oynarken, aktif olan ekran kartının GTX1050Ti olmasına da dikkat ettim. Daha iyi değerler almam gerekmez miydi?

Bilgisayarın özellikleri:
  • 256 GB SSD
  • Nvidia GTX 1050Ti (4GB)
  • Intel i7 8750H İşlemci
  • 16 GB 2400Mhz RAM

Aynı üründen bende kullanıyorum. Herşey güncel. LoL deki FPS sorununu NVIDIA Denetim Masası > 3D Ayarların Yönetilmesi > Özelleştirilecek programı seçin kısmından LoLü bulup aşağısındaki güç yönetimi modu kısmını Maksimum Performans tercih Et olarak değiştirin FPS niz +190 laro görecektir en yüksek grafiklerde.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı