Çözüldü Monster Abra A5 v15.1 vs MSI GF63 Thin

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Paix7

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar. Şu yıla sürekli masasüstü kullanmış birisi olarak istemeyerek de olsa dizüstü bilgisayarlara geçeceğim. Oyun ağırlıklı kullanacağım için Gaming bir model bakıyorum. Bütçe 6000 civarı maksimum 200 lira falan daha çıkarım ve bu fiyatlarda "Monster Abra A5 v15.1" ile MSI GF63 Thin 9SC-058XTR modeli arasında kaldım, sizce hangi modeli tercih etmeliyim? Veya bu fiyat aralığında önerebilceğeniz oyuncu laptobu var mı?

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Zaten her halükarda harici soğutucu kullanmayı düşünüyorum onun dışında malzeme kalitesi vs. dikkate alırsak hangisini tercih edeyim?

(Sorular biraz saçma gelebilir dizüstü piyasasına bayaa uzağım)
Kesinlikle MSI'ı tercih edin ben Monster kullanmadım fakat insanlar malzeme kalitesinin çok kötü olduğunu söylüyorlar. Bende MSI laptop kullanıyorum gayet memnunum.
Öncelikle selamlar. Şu yıla sürekli masasüstü kullanmış birisi olarak istemeyerek de olsa dizüstü bilgisayarlara geçeceğim. Oyun ağırlıklı kullanacağım için Gaming bir model bakıyorum. Bütçe 6000 civarı maksimum 200 lira falan daha çıkarım ve bu fiyatlarda "Monster Abra A5 v15.1" ile MSI GF63 Thin 9SC-058XTR modeli arasında kaldım, sizce hangi modeli tercih etmeliyim? Veya bu fiyat aralığında önerebilceğeniz oyuncu laptobu var mı?

Şimdiden teşekkürler.
Ben MSI'ı tercih ederim fakat 6200TL'ye nasıl almayı planlıyorsunuz çünkü bilgisayar 7100TL ?

Ben MSI'ı tercih ederim fakat 6200TL'ye nasıl almayı planlıyorsunuz çünkü bilgisayar 7100TL?

Gitti gidiyorada yeni gördüm laptopu piyasasını fazla araştırmadım.

Gitti gidiyorada yeni gördüm laptopu piyasasını fazla araştırmadım.

Kusura bakmayın ben Gittigidiyor'a bakmamıştım. Ürün tek fanlı size oyun oynarken sorun çıkartabilir. Bir soğutucu ile kullanırsanız daha iyi olur.

Kusura bakmayın ben Gittigidiyor'a bakmamıştım. Ürün tek fanlı size oyun oynarken sorun çıkartabilir. Bir soğutucu ile kullanırsanız daha iyi olur.
Zaten her halükarda harici soğutucu kullanmayı düşünüyorum onun dışında malzeme kalitesi vs. dikkate alırsak hangisini tercih edeyim?

Kesinlikle MSI'ı tercih edin ben Monster kullanmadım fakat insanlar malzeme kalitesinin çok kötü olduğunu söylüyorlar. Bende MSI laptop kullanıyorum gayet memnunum.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı