Monster Abra A5 V15.2 alınır mı?

@Zafer00 Ne gibi sorun oluyor? Açıklama yapsanız iyi olur.

@Boeing747 Sorundan kastınız nedir? Laptopun çalışıp çalışmaması ise çalışıyor. Yanında laptop çantası, driverları içeren USB bellek geldi. Satış sonrası teknik desteği gayet iyi. Fiyatını hak ediyor mu? Tartışılır. Alınır mı, alınır...

@Boeing747 Sorundan kastınız nedir? Laptopun çalışıp çalışmaması ise çalışıyor. Yanında laptop çantası, driverları içeren USB bellek geldi. Satış sonrası teknik desteği gayet iyi. Fiyatını hak ediyor mu? Tartışılır. Alınır mı, alınır...
Oyunlarda bir problem oldu FPSler nasıl?
Herhangi bir takılma donma problemi yaşandımı?
Ne kadardır kullanıyorsunuz?
Onun dışında kasada ekranda soğutmada bir problem varmı?

Ben alıcaktım çok araştırdım anakartında sorun felan çıkıyormuş bu yüzden vazgeçmiştim

Sanırım karıştırdınız ekran 120Hz değil.

Bendeki R5 li olan 120hz Zaten DD/DT/DU modelleri standart 120hz üretim,
11.png
satıcı yanlış yazmış olabilir.

AMD Ryzen 7-3750H i5-8265U veya i5-9300H/8300H gücünde. Önermem.

Bana göre Görsel yazılım ve oyunlar için Ryzen işlemciler intelden 1 adım önde. Sebeb ise watt=temp=verimlilik.

Yaz aylarında 8300H işlemcili GTX 1050TI li monster abra ile anakartı kızartmamak için çaba harcadığımı bilirim. Satıp Acer Nitro Ryzen5 2500u lu makina aldım. aynı ortam şartlar R5 2500u makina 55c yi geçmezken 8300H 95c 100c lerde haşlanıyordu ve kendini korumaya çalışırken 1-2 saatlik oyun zevkime hem droplarla hemde deli gibi ses yapan fan ları ile içine ediyordu. Benchmarklar yol gösterici uygulamal değil realde kullanılan yazılımların size o donanımla nekadar verim sağladığı ve cebinize ne yansıttığı benim kriterim.

Bana göre Görsel yazılım ve oyunlar için Ryzen işlemciler intelden 1 adım önde. Sebeb ise watt=temp=verimlilik.

Yaz aylarında 8300H işlemcili GTX 1050TI li monster abra ile anakartı kızartmamak için çaba harcadığımı bilirim. Satıp Acer Nitro Ryzen5 2500u lu makina aldım. aynı ortam şartlar R5 2500u makina 55c yi geçmezken 8300H 95c 100c lerde haşlanıyordu ve kendini korumaya çalışırken 1-2 saatlik oyun zevkime hem droplarla hemde deli gibi ses yapan fan ları ile içine ediyordu. Benchmarklar yol gösterici uygulamal değil realde kullanılan yazılımların size o donanımla nekadar verim sağladığı ve cebinize ne yansıttığı benim kriterim.
Undervolt yapsaydın keşke. AMD Ryzen mobile işlemciler ile intel Core i5/i7 9xxxH modeller arasında bariz bir fark var.

ama i5 8300h ryzen 5 2500u yu 2 ye katlar bunu bilmeni isterim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı