Monster Abra A5 v15.2 FPS düşmesi

HosCakal

Kilopat
Daha fazla  
İyi bayramlar arkadaşlar. Monster Abra A5 v15.2 kullanıyorum. Dün gece her zamanki gibi arkadaşlarımla oyunlarımı oynadım ve FPS sıkıntısı yoktu. Sıkıldık yattık. Sabah kalkıp bilgisayarı açtığımda tüm oyunlarda FPS düşmüştü. Rocket League 24-26, CS:GO 64-70, CoD Warzone 17 civarlarındaydı. Gece güncelleme yapmış olabilir diye kontrol ettim, yapmamış. Ayarları da değişmedim zaten. Sizce sorunum ne olabilir? Görmek istediğiniz değerler varsa lütfen nasıl yapabileceğimi belirtirseniz sevinirim.

Şarj takılıydı arkadaşlar.

Sosyal ailesi kusuruma bakmayın. Hemen heyecanlanıp konu açtım fakat sorunu az önce çözdüm. Başına gelen arkadaşlar için bende işe yarayan çözümü söyleyeceğim. Windows tarafından RAM gibi kullanılan disk alanını ben manuel olarak ayarlamıştım. (Fakat dün akşam ayarlamadım tabii ki, 1 ay olmuştur.) Onu otomatiğe alınca sorunum çözüldü. Fakat hala bir soru işaretim var. Acaba bir anda neden öyle oldu?

İyi bayramlar arkadaşlar. Monster Abra A5 v15.2 kullanıyorum. Dün gece her zamanki gibi arkadaşlarımla oyunlarımı oynadım ve FPS sıkıntısı yoktu. Sıkıldık yattık. Sabah kalkıp bilgisayarı açtığımda tüm oyunlarda FPS düşmüştü. Rocket League 24-26, CS:GO 64-70, CoD Warzone 17 civarlarındaydı. Gece güncelleme yapmış olabilir diye kontrol ettim, yapmamış. Ayarları da değişmedim zaten. Sizce sorunum ne olabilir? Görmek istediğiniz değerler varsa lütfen nasıl yapabileceğimi belirtirseniz sevinirim.
Bilgisayarı fişe takın (muhtemelen biliyorsunuzdur bunu ama olsun genede yazayim dedim)
Denetim masasından yüksek performansa ayarlayın
Ve en önemlisi bir gün ara verin bilgisayar bir gün kapalı kalsın bu çözümün bir açıklaması yok ama eski laptopumda çözemediğim bir problem vardı ara ara fps drop olurdu bi gun dokunmazdim duzelirdi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı