Monster Abra A5 v15.2 RAM yükseltme

mimcay

Hectopat
Şu anda sistemde takılı olan RAM 8 GB 2666 MHz. RAM yükseltmek istiyorum ama eğer çip set 2993 MHz RAM destekliyorsa 2993 MHz RAM almak istiyorum. İncelediğim zaman chipsetin kaç GB RAM ve kaç MHz desteklediğini bulamadım. Ürünün linkini de aşağıya bırakıyorum.
Chipset: Mobile Intel® HM370 chipset.

Monster Abra A5 v15.2

Sisteminiz 2666MHz destekliyor.

1x2666MHz takılı olduğundan ikinci RAM'ı 2993MHz alsanız da ikisi ortak şekilde 2666MHz'de çalışacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda sistemde takılı olan RAM 8 GB 2666 MHz. RAM yükseltmek istiyorum ama eğer çip set 2993 MHz RAM destekliyorsa 2993 MHz RAM almak istiyorum. İncelediğim zaman chipsetin kaç GB RAM ve kaç MHz desteklediğini bulamadım. Ürünün linkini de aşağıya bırakıyorum.
Chipset: Mobile Intel® HM370 chipset.

Monster Abra A5 v15.2
Selamlar klavyeyi prinçle düzelten adam :D. aida64extreme ile öğrenebileceğini düşünüyorum. Aida nın kendi sitesinden ücretsiz deneme versionunu indirip bakmanı tavsiye ederim.

Sisteminiz 2666MHz destekliyor.

1x2666MHz takılı olduğundan ikinci RAM'ı 2993MHz alsanız da ikisi ortak şekilde 2666MHz'de çalışacaktır.

Evet 2666 olanı sökmezsem diğer RAM'inde o frekansa düşeceğini biliyorum sadece Intel'in sitesinde Max kaç MHz desteklediğine ulaşamamıştım.
Selamlar klavyeyi prinçle düzelten adam :D. AiDA64EXTReme ile öğrenebileceğini düşünüyorum. Aida'nın kendi sitesinden ücretsiz deneme versionunu indirip bakmanı tavsiye ederim.

😁😁😁😁😁😁 Aleyküm selam. 😁 Tamamdır bir bakayım teşekkür ederim.

Merhabalar. Ben de Monster Abra A5 V15.2 kullanıcısıyım. Bilgisayarı varsayılan konfügrasyonla satın atmıştım.
Artık yetersiz geldiği için bir RAM yükseltmesi yapmak istiyorum. Bilgisayarın içinde M471A1K43CB1-CTD model numaralı 1x8GB 2666mhz ddr4 Samsung bellek kullanılmakta. Ben diğer bellek slotuna herhangi bir markanın 8GB 2666mhz ddr4 bir belleğini takabilir miyim? Birlikte sorunsuz bir şekilde çalışırlar mı?
Diğer slota takmayı düşündüğüm belleğin model numarası : KVR26S19S8.

Merhabalar. Ben de Monster Abra A5 V15.2 kullanıcısıyım. Bilgisayarı varsayılan konfügrasyonla satın atmıştım.
Artık yetersiz geldiği için bir RAM yükseltmesi yapmak istiyorum. Bilgisayarın içinde M471A1K43CB1-CTD model numaralı 1x8GB 2666mhz ddr4 Samsung bellek kullanılmakta. Ben diğer bellek slotuna herhangi bir markanın 8GB 2666mhz ddr4 bir belleğini takabilir miyim? Birlikte sorunsuz bir şekilde çalışırlar mı?
Diğer slota takmayı düşündüğüm belleğin model numarası : KVR26S19S8.
Merhabalar. Sorunsuz çalışabilir. Neden çalışabilir aynı ramlar bile bazen uyumsuz olabiliyor. Ddr4 2666 mhz bir ram aldığınızda sorunsuz çalışacaktır genelde. Çok düşük ihtimal sorun çıkması.

Yeni konular

Geri
Yukarı