Monster Abra A5 v15.3 şarjı hızlı azalıyor

cosmogyra

Centipat
Bundan üç gün önce Monster Abra A5 v15.3 aldım. Kullanmaya başladığım gün şarjının aşırı hızlı bittiğini fark ettim ama bunu bir şeye yormadım. Ertesi gün laptopun bir saat on dakika içinde %60 kadar şarjının azaldığını gözlemledim. Ve genel olarak aşırı hızlı bitiyor şarjı. Bu normal mi? Daha önce herhangi bir laptop almadım bu yüzden bir tecrübem yok laptopun bataryayla ilgili bir sorunu olabilir mi?

• Arka planda çalışan güçlü bir uygulama sistem kaynaklarını yüksek derecede kullanıyor olabilir.
  • Güç seçeneği "yüksek performans"ta kalmış olabilir, ama bu kadar çok güç tüketeceğini sanmıyorum sistemin, hiçbir şey açık değil iken, "yüksek performans"ta kalmış olsa bile.

Temiz format atılmış, hiçbir şey kurulmamış ve sadece sürücüler kurulmuş bir şekilde de aynı durumda ise laptop'unuz, bir sorun var demektir. Bu durumda servise göndermelisiniz.

Monster Abra A16.1 modelini kullandim. Sarji 2.5-3 saat gidiyordu. Monster hic bir zaman batarya suresini uzun tutan bir firma olmadi. Daha cok performansi yuksek tut fiyati dusur diger parcalar eh iste kotu durmasin kafasinda bir firma.

• Arka planda çalışan güçlü bir uygulama sistem kaynaklarını yüksek derecede kullanıyor olabilir.
  • Güç seçeneği "yüksek performans"ta kalmış olabilir, ama bu kadar çok güç tüketeceğini sanmıyorum sistemin, hiçbir şey açık değil iken, "yüksek performans"ta kalmış olsa bile.

Temiz format atılmış, hiçbir şey kurulmamış ve sadece sürücüler kurulmuş bir şekilde de aynı durumda ise laptop'unuz, bir sorun var demektir. Bu durumda servise göndermelisiniz.
hayır, modeli daha yeni aldım içine bir şey yüklememişken laptopu tanıma amaçlı dolaşırken bir buçuk saat içinde şarjı bitti.
Monster Abra A16.1 modelini kullandim. Sarji 2.5-3 saat gidiyordu. Monster hic bir zaman batarya suresini uzun tutan bir firma olmadi. Daha cok performansi yuksek tut fiyati dusur diger parcalar eh iste kotu durmasin kafasinda bir firma.
benimki o kadar gitse yine iyi. bir saat dolduğunda şarjın yarısından çoğu azalmıştı. laptopların genel olarak şarjının fazla dayanmadığını duymuştum ama bu kadarı sorun yaratacak düzeyde diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı