Monster Abra A5 v15.4 alınır mı?

Monster Control merkezinde ofis modu var onu açınca sessiz çalışır sanırım

Evet ben biraz fazla takıntı yapıyorum bu fan mevzusunu Lenovo ile fan arızası yüzünden mahkemelik oldum da sürekli dinler oldum 😀
Ofis modunda da 3 ayrı opsiyon var gelişmiş ayarında, yelpaze sessizliği, fan sessizliği ve klima sessizliği ki bu en sesli olanı.

Bir de Abra 15.4.2 versiyonu var bu bilgisayarın fakat ben internette çok bir bilgi bulamadım. Bir bilgisi olan var mı? Bir diğer merak ettiğim şey ise Monster'ın internet sitesinde ön sipariş diyor, şu an ürünün stokta olmadığı anlamına mı geliyor bu?

Bir de Abra 15.4.2 versiyonu var bu bilgisayarın fakat ben internette çok bir bilgi bulamadım. Bir bilgisi olan var mı? Bir diğer merak ettiğim şey ise Monster'ın internet sitesinde ön sipariş diyor, şu an ürünün stokta olmadığı anlamına mı geliyor bu?
Aynen stoklarda yoktur ama takip et ön sipariş açıyolar

Stokta yok şuan... Nisanda açılacakmış. Ben de bekliyorum. Ben de muhtemelen Abra a5 alacağım. 2 Gün önce ön sipariş açıldı ve yazık ki aynı gün bitti.

Stokta yok şuan... Nisanda açılacakmış. Ben de bekliyorum. Ben de muhtemelen Abra a5 alacağım. 2 Gün önce ön sipariş açıldı ve yazık ki aynı gün bitti.
benim söylediğim model hakkında bilginiz var mı peki? ön siparişe açık şu an.ssd sini 512 gb olarak alacağım tek sıkıntım gtx1050 ekran kartı kullanması çok oyun oynayan biri değilim ama bu fiyatlarda biraz yetersiz gibi geldi

1050 olanına bakmadım çok açıkçası ama benim gibi çok oyun oynamayı düşünmüyorsanız problem olacağını zannetmiyorum. Ben de i5 - i7, 1650, 1050 arasında gidip geliyorum aslında.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı