Monster Abra A5 v15.8.3 nasıldır?

Nyless

Femtopat
8000-9000 TL civarında bir oyuncu Laptop'u alacaktım. Araştırmalarım sonucunda gerek gördüğüm servis kalitesi olsun ya da F/P konusunda en son Abra A5 v15.8.3'de karar kıldım. Bilgisayarı oyun oynamak, Blender gibi programları kullanmak için alıyorum. Büyük ihtimalle de 1-2 gün içerisinde alacağım ama son kez sizlere danışmak istedim. Bana beni bu laptoptan vazgeçtirmek için varsa sebeplerinizi ya da aynı nitelikte daha iyi gördüğünüz laptop önerilerinizi söylerseniz sevinirim.

Ekran Resmi 2020-07-11 12.31.53.png

Evet haklısınız. Kendim gidip canlı gördüm aslında çok da kötü değil gibiydi ama zaten fiyattan dolayı bazı şeylerden fedakarlık edilmesi gerekiyor maalesef.
Monster kasası kalitesine sahip Casper C900 bilgisayarım var. Bakarsanız dış görünüş olarak çok benzediğini görürsünüz. Alalı 2 sene oldu şu an iki menteşesi de işlem görmüş halde. Normal kullanım esnasında vida girişleri kırıldı çünkü.
Kasa yerine RAM'den SSD'den feragat etmek bence daha doğru olacaktır çünkü ileriye doğru bunları yükseltme imkanınız mevcut.

Monster kasası kalitesine sahip Casper C900 bilgisayarım var. Bakarsanız dış görünüş olarak çok benzediğini görürsünüz. Alalı 2 sene oldu şu an iki menteşesi de işlem görmüş halde. Normal kullanım esnasında vida girişleri kırıldı çünkü.
Kasa yerine RAM'den SSD'den feragat etmek bence daha doğru olacaktır çünkü ileriye doğru bunları yükseltme imkanınız mevcut.
Önerdiğiniz bir laptop var mı peki?

Önerdiğiniz bir laptop var mı peki?
Piyasayı bilmediğim için bu fiyata nasıl özelliklerde olur bilemeyeceğim ama Dell, MSI, Asus önerebilirim. Bunlar, en azından benim gözümde kaliteli markalar.
Şöyle bir model buldum mesela. İşlemci ve RAM farkı mevcut. RAM çok önemli değil arttırılır. İşlemci kısmı size ve kullanacağız programlara kalmış bir durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı