Monster Abra A5 v16.4.1 klavye renk geçişi olmuyor

Lazerhawk

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar laptop elime bugün ulaştı. Bütün sürücüleri kurduktan sonra kontrol merkezine girdim ve renkler nasıl duruyor bakmak istedim. Şimdi ise renk renge sabit olarak kalmış durumda. Kontrol merkezi o kadar kötü ki hiçbir özelleştirme bulunmuyor. Clevo'nun verdiği aracı birebir koymuşlar. Bu modele uygun olan eski kontrol merkezini nasıl indirebilirim? Sitesinde bulamıyorum.
Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar laptop elime bugün ulaştı. Bütün sürücüleri kurduktan sonra kontrol merkezine girdim ve renkler nasıl duruyor bakmak istedim. Şimdi ise renk renge sabit olarak kalmış durumda. Kontrol merkezi o kadar kötü ki hiçbir özelleştirme bulunmuyor. Clevo'nun verdiği aracı birebir koymuşlar. Bu modele uygun olan eski kontrol merkezini nasıl indirebilirim? Sitesinde bulamıyorum.
Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

Problemi çözebildin mi? Ben de aynı sorunu yaşıyorum, cevap yazan da olmamış.

Aşağıdaki linkten "Control Center programı" adlı yazılımı indirip dener misiniz?

Zaten o program kurulu. İlk aldığımda renk bir süre sonra değişiyordu. Klavyenin rengini bir kere değiştirdim ve o ayar bozuldu. Format falan da işe yaramıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı