Monster Abra A5 v17.2.3 laptopta klavye renk geçişi nasıl değiştirilir?

RosLy

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 11400H, RTX 3050Ti, 16GB DDR4 3200mHz RAM
Meslek
Stajyer
Merhaba ben Monster Abra A5 v17.2.3 model bir laptop aldım. Klavye ilk geldiğinde sıra sıra renk değişiyordu. Kontrol panelinden tek bir renk ayarladığımda o renkte sabit kalıyor. Tek renk klavye olmasında sorun yok. Sıra sıra renk geçişini nasıl ayarlayabilirim? (sarıdan turuncuya, turuncudan kırmızıya gibi)

İşaretlediğim sekmeyi seçersen renk geçişi başlar. Yanında ki kafa yı seçersen kendi seçtiğin renkler ve geçiş hızını ayarlayabilirs.

1678264761775.png

Evet Clevo kasa bir abraymış arkadaşınki.
CC 3 ise kullandığın program LED kontrol kısmından ayarlayabilirsin.

Eki Görüntüle 1694232

1678305424307.png

Benim ekranım bu şekilde. İlk aldığımda renk geçişleri sırasıyla vardı BIOS ayarları normal BIOS gibi değil biraz daha karmaşık.

Eki Görüntüle 1695022

Benim ekranım bu şekilde. İlk aldığımda renk geçişleri sırasıyla vardı BIOS ayarları normal BIOS gibi değil biraz daha karmaşık.
Anlamadım. Ben bu laptoptan iki tane kullandım, şu an ikincideyim. İkisinde de renk geçiş ayarı yok. Sadece başlangıçta renk geçiyor sonra geçmiyor. Öyle bir özellik yok. Aynı model, 17.2.1.

Evet Clevo kasa bir abraymış arkadaşınki.
CC 3 ise kullandığın program LED kontrol kısmından ayarlayabilirsin.

Eki Görüntüle 1694232
1678305614404.png

Bende neden GPU seçeneği yok acaba? Hiç GPU seçeneği görmemiştim.

Anlamadım. Ben bu laptoptan iki tane kullandım, şu an ikincideyim. İkisinde de renk geçiş ayarı yok. Sadece başlangıçta renk geçiyor sonra geçmiyor. Öyle bir özellik yok. Aynı model, 17.2.1.

Eki Görüntüle 1695023

Bende neden GPU seçeneği yok acaba? Hiç GPU seçeneği görmemiştim.

Sanırım Clevo kasa olduğu için bende de yok.

Sanırım Clevo kasa olduğu için bende de yok.
Bazı Clevo'larda var. Bizim model farklı olduğu için desteklemiyor olabilir. Üçüncü parti yazılımlar ile işi çözüyorlar açıkçası, forumda da konularını görmüştüm. Yakında Microsoft Windows 11'e RGB için ayar getireceği için açıkçası onu bekliyorum.

Bazı Clevo'larda var. Bizim model farklı olduğu için desteklemiyor olabilir. Üçüncü parti yazılımlar ile işi çözüyorlar açıkçası, forumda da konularını görmüştüm. Yakında Microsoft Windows 11'e RGB için ayar getireceği için açıkçası onu bekliyorum.

Monster destek hattına bu konuyu danışmayı düşünüyorum. Ben Windows 11 yüklemedim genellikle 11 kurma dediler Windows 10 Pro kullanıyorum memnunum.

Hocam bunu gördüm fakat Monster 3. parti yazılımları desteklemediğini söyledi.

Monster destek hattına bu konuyu danışmayı düşünüyorum. Ben Windows 11 yüklemedim genellikle 11 kurma dediler Windows 10 Pro kullanıyorum memnunum.
Monster destek hattı hiçbir şey yapamayacak. Araştırmıştım. Uygulamayı yapan Clevo'ya yazmak daha mantıklı tabii. Aslında klavye bu rainbow efektlerini destekliyor ama programa eklememişler. Özelliklerden niye kıstıklarını bilmiyorum. Monster da bununla uğraşmıyor.

Hocam bunu gördüm fakat Monster 3. parti yazılımları desteklemediğini söyledi.
Desteklemezler zaten. Tercihi.

Yeni konular

Geri
Yukarı