Monster Abra A5 v16.6.1 Unboxing/İnceleme

Bilgisayar almayı düşünüp karar veremeyenler için Monster Abra A5 v16.6.1 incelemesi ile karşınızdayım. İçerisinde i5-10200H ve GTX 1650 Ti bulunan, 16 GB RAM'e sahip bu bilgisayar ile ilgili söylenecek çok şey var. Öncelikle fiyatına göre yorum yapılması gerektiği tarafındayım. Pek çok oyunu 1080p'de orta ve yüksek ayarda oynatabilecek bir donanıma sahip bu bilgisayarın fiyatı ise 8099 TL. Ses kalitesi fena değil fakat ses düzeyi oldukça yüksek. Ekran 250 nit parlaklık veriyor ve açıları gayet tatminkar. Klavye hissiyatı güzel.

Sorularınız, merak ettiğiniz şeyler varsa buradan sorabilirsiniz. İncelemeyi beğenirseniz diğer videolara da göz atarsanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu fiyat ile alınmaz. Eline sağlık.

Bu fiyat ile alınmaz. Eline sağlık.
Adam almış, kutu açılımı yapmış, sosyale inceleme atmış. Yoruma bak.
Hayırlı olsun.

Adam almış, kutu açılımı yapmış, sosyale inceleme atmış. Yoruma bak.
Hayırlı olsun.

Ben zaten yazara bir laf belirtmedim. Alternatif bilgisayarları attım. Bu yazıyı okuyup alacaklar için. Tartışmaya ne kadar meraklısınız.

Ben zaten yazara bir laf belirtmedim. Alternatif bilgisayarları attım. Bu yazıyı okuyup alacaklar için. Tartışmaya ne kadar meraklısınız.
Hocam önerilerinize saygım var ancak incelemenin altına da atılmaması taraftarıyım. Bilgisayar incelenmiş burada, artık önerilecek bir şey kalmamış. Kaldı ki alacak kişiler ayrı konu açarlar diye düşünüyorum. Biraz yavaşlayın. :D

Elinize sağlık, ben alınmamasını tercih ediyorum ama siz almışsınız. Hayırlı olsun.

Yalnız, bana pek detaylı bir inceleme gibi gelmedi, bildiğiniz YouTube kanalınızın tanıtımını yapmışsınız.
Neden tercih etmediğinizi merak ettim. Bir laptop almayı düşünüyorum ve neden tercih etmediğinizi merak ettim.

Neden tercih etmediğinizi merak ettim. Bir laptop almayı düşünüyorum ve neden tercih etmediğinizi merak ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı