Monster Abra A5 v16.6.5 ekran kartını güncellemek

yosuncuk

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Monster Abra A5 v16.6.5 laptopum var ve Intel ekran kartını güncelleştirmek istiyorum. Çıkış kodu 8 hatası veriyor. Monstera ulaştığımda şimdiki sürümümün güncel olduğunu söylüyorlar fakat sitesinde girince Intel'in güncel olmadığı gözüküyor. Intel driver Support asistant güncel gözüküyor ne yapabilirim? Şu anki sürümüm 27.20.100.9365

Rehbere bakabilirsiniz. Hala güncel diyorsa zaten günceldir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rehbere bakabilirsiniz. Hala güncel diyorsa zaten günceldir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sitedeki versiyon ile aynı değil bendeki sürüm eski gözüküyor ama güncellenmiyor.
Şimdi bu videodan bakarak tekrar denedim güncel gözüküyor ama sitedeki sürüm farklı ve bilgisayardaki sürüm çok eski.

Son düzenleme:
Şöyle bir sorun var hala hata kodu 8 alıyorum bu başlıkta olduğu gibi DDU ile silip deniyorum olmuyor ama aradan birkaç dk geçince aygıt yöneticisinde tekrar Intel HD olarak gözüküyor güncelleme durdurulmuş olmasına rağmen bir türlü güncelleyemiyorum.

Bir ihtimalle BIOS kaynaklı da olabilir. Monster size ne demişti?

Sürüm güncel deyip duruyor açıklıyorum hala güncel diyor bilmemezlikten geliyor denebilir.
Çıkış kodu 8 hatası alan benden başka var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı