Çözüldü Monster Abra A5 v16.6.6 ekran parlaklığı ayarlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

eren koca

Decapat
Makaleler
1
RAM
16
Ekran kartı
GTX 1650ti
İşlemci
İ5 10200h
Arkadaşlar sorun bence yazılımsal. Intel grafik kartını devre dışı bırakip açınca sorun düzeliyor fakat bilgisayar yeniden başlatınca yine karanlık oluyor. İşlemciyi guncelledim fakat o da hata verdi.

Monster Abra A5 v16.6.6

Çözüm
Geri yükleme noktaları var diye biliyorum. İnternetten bulabilirsiniz normalde her güncellemeden önce 1 tane otomatik olarak alır Windows.
Geri yükleme noktaları var diye biliyorum. İnternetten bulabilirsiniz normalde her güncellemeden önce 1 tane otomatik olarak alır Windows.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Nasıl kaldıracağım bir de o güncelleme Insider ile yuklenmis.

Yüklediğim oyunlar gider mi?

Hayır dosyalarınıza hiçbir şey olmaz gönül rahatlıyla dönebilirsiniz geri dönüş noktaları sadece sürümü değiştirir.

Hayır dosyalarınıza hiçbir şey olmaz gönül rahatlıyla dönebilirsiniz geri dönüş noktaları sadece sürümü değiştirir.

İnternetten nasıl dönüldüğüne bakarsanız iyi olur.

Yedekleme olması lazım fakat yok.

Geri dön yaptım şu an yükleniyor.

Sorunum çözüldü teşekkürler.

Geri
Yukarı