Monster Abra A5 v16.7 alınır mı?

Şu an kullanıyorum hocam o modeli tek söyleyeceğim ısınıyor performanstan yana sorun yok. 6 ay oldu ısınmaya başladı termal macun yenilemesi yaptıracağım.
Şu an 8 GB RAM var 120 FPS Valorant'ta bugün 8 GB daha RAM geldi takacağım birazdan.

Güncelleme yapayım 8 GB daha ekledim ve FPS 250 oldu bilginize sadece ısınma sorunum var.

Monster kullanmış biri olarak söylüyorum alınabilir de alınmayabilirde. Sorun çıkarttı mı servisine götürürüm sık sık yeter ki oyunumu rahat oynatsın diyorsan monster alabilirsin. Pek çok ayrı konuda sorun çıkartma potansiyeli olan bir bilgisayar bu problemlerin en büyüğü de ısınma problemi. Bunun dışında ufak tefek sorunlar olsa da ufak tefek çözümlerle çözüldüler. Monster alınmaz deyip de lenovo bilgisayar atan arkadaşa da selamlar

Monster kullanmış biri olarak söylüyorum alınabilir de alınmayabilirde. Sorun çıkarttı mı servisine götürürüm sık sık yeter ki oyunumu rahat oynatsın diyorsan Monster alabilirsin. Pek çok ayrı konuda sorun çıkartma potansiyeli olan bir bilgisayar bu problemlerin en büyüğü de ısınma problemi. Bunun dışında ufak tefek sorunlar olsa da ufak tefek çözümlerle çözüldüler. Monster alınmaz deyip de Lenovo bilgisayar atan arkadaşa da selam.

Lenovo'nun neyi varmış bir soylesene hele :D

Monster kullanmış biri olarak söylüyorum alınabilir de alınmayabilirde. Sorun çıkarttı mı servisine götürürüm sık sık yeter ki oyunumu rahat oynatsın diyorsan Monster alabilirsin. Pek çok ayrı konuda sorun çıkartma potansiyeli olan bir bilgisayar bu problemlerin en büyüğü de ısınma problemi. Bunun dışında ufak tefek sorunlar olsa da ufak tefek çözümlerle çözüldüler. Monster alınmaz deyip de Lenovo bilgisayar atan arkadaşa da selam

Lenovo atan arkadaşa selam derken? Kahkaha attım yazınıza

Yeni konular

Geri
Yukarı