Monster Abra A5 v16.7 vs HP Pavilion 15-EC2031NT

Çok sorun var diyorlar doğru mu? (kasa sorunları, ölü piksel vs)

İndirime girmiş fiyatı bayağı iyi geldi sizce nasıl? Bu donanımlarda neredeyse 15 16k gibi fiyatlar çekiliyor diğer markalarda.
ALMA!

İndirime girmiş fiyatı bayağı iyi geldi sizce nasıl? Bu donanımlarda neredeyse 15 16k gibi fiyatlar çekiliyor diğer markalarda.
Bak şu Monster A5 v16.7 olanı al geç.

Bunu almak paranın ağzına *#!mak olur.

Ucuz çünkü her zaman en az 100 derece çalışır.

Hocam her bilgisayar ısınır. Tanıdıklarıma da sordum yani 4 5 tane marka söyledim bütün hepsi mi kötü olur ya da ne bileyim ısınma problemi olur?

Hocam her bilgisayar ısınır. Tanıdıklarıma da sordum yani 4 5 tane marka söyledim bütün hepsi mi kötü olur ya da ne bileyim ısınma problemi olur?
Monster olan iyi.
Sıkıntı ihtimali az.
Size söylemek gerek.
Excalibur ile doğalgaz tasarrufu yaparsınız.
İlla RTX 3050 istersen Excalibur'dan iyisi var:
A5 v17.2 hem daha ucuz hem de Excalibur sobasına bin basar.

Evet.
Yalan yok bazı sorunları var. Sorunsuz marka yok. Teknoloji şans işi. Günde en az 10 adet FPS drop konusu açılıyor laptoplarla ilgili.
Ama dediğiniz gibi F/P temelli olması ve Türk'lerdeki pahalı marka iyidir mantığı nedeniyle bir FPS drop MSI göze batmıyor, Monster 'da çığ oluyor.
Biraz ön yargılı bir milletiz.
Ama yalan yok cidden kasa konusunda biraz daha gelişse çok iyi marka olucak.
Kasa kalitesini arttırsa f/p ürününden çıkar bence iş. Firmanın satış stratejisine zıt zaten. Yüksek kaliteyi yüksek fiyata satıyor zaten. Magnezyum kasalar hoşuma gidiyor açıkcası ama dediğin gibi abra serilerindeki kasalar kesinlikle değişmeli ve iç donanımı kontrolden geçirilerek satılmalı. Ben de pahalı olanın kaliteli olduğunu düşünüyorum ama teknoloji konusunda malesef iç bileşendeki performans ve bolluğu daha ucuza alabiliyorsam daha çok para vermek istemem güzel marka güzel kasa diye.

Hocam casper bilgisayarların müşteri hizmetleri dahi ilgisiz. Haklısınız ısınma problemi her bilgisayarda var yüksek paralar verdiğimiz için sağlam bir sistem almak istiyoruz hepimiz ama artık 15 bin liralık bilgisayarlar kalite konusunda eksilere düşmüş durum da. O yüzden ürün alırken mutlaka müşteri hizmetleri ve anlayışı, kolay bakım, teknik destek gibi konularıda göz önünde bulundurun ASUS MSI MONSTER üçlüsünden şaşmayın derim. Bu konuda da tabii ki paraya göre alacağınız max performansı gözetin mutlaka.

Ölü piksel vs. sorunu yaşamadım. Bir iki aklıma takılan sorular için Monster'a mail attım. 1 gün içinde dönüş yaptılar. Şu an iyi gidiyoruz.

Kasa kalitesini arttırsa f/p ürününden çıkar bence iş. Firmanın satış stratejisine zıt zaten. Yüksek kaliteyi yüksek fiyata satıyor zaten. Magnezyum kasalar hoşuma gidiyor açıkcası ama dediğin gibi abra serilerindeki kasalar kesinlikle değişmeli ve iç donanımı kontrolden geçirilerek satılmalı. Ben de pahalı olanın kaliteli olduğunu düşünüyorum ama teknoloji konusunda malesef iç bileşendeki performans ve bolluğu daha ucuza alabiliyorsam daha çok para vermek istemem güzel marka güzel kasa diye.

Hocam casper bilgisayarların müşteri hizmetleri dahi ilgisiz. Haklısınız ısınma problemi her bilgisayarda var yüksek paralar verdiğimiz için sağlam bir sistem almak istiyoruz hepimiz ama artık 15 bin liralık bilgisayarlar kalite konusunda eksilere düşmüş durum da. O yüzden ürün alırken mutlaka müşteri hizmetleri ve anlayışı, kolay bakım, teknik destek gibi konularıda göz önünde bulundurun ASUS MSI MONSTER üçlüsünden şaşmayın derim. Bu konuda da tabii ki paraya göre alacağınız max performansı gözetin mutlaka.
Hocam yanı kısıtlı bütçeler Clevo kasa alsa sorun olmaz. Değil mi?

Aynen.
Clevo alıp memnun da var. Söven de var.
50000 TL gerip de memnun olmayan var.

Kafamı şu almıyor.
FPS sorunu diye Asus TUF'a ait konular da açılıyor forumda.
Neden Monster'ın sicili bu kadar karalanmış.

Çünkü Monster'da bu sorun kronik. Yani Asus TUF 2020 gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı