Monster Abra A5 v17. 1.3 alınır mı?

Kanka Monster alınmaz. Ben buradaki yazılara aldırış etmeden aldım çok pişmanım.

3 arkadaşım aldı, hepsi de aşırı memnun birisinin 3 yillik birisinin 2 yillik birisinin 6 aylık. Hiçbir sorun yaşamadı hiçbiri. Elbet teknoloji şansı diye bir şey vardır, zira bu parçalar mikronlarla uretilen hassas parçalar dolayisiyla bu da ayni markanin aynı modellerinin bile farkli performans gostermesine yol açar sağlamlığının değişmesine yol acar ama bu her marka için geçerli, tamamen teknoloji şansı ile alakalı.

Soruna gelirsek, güncel oyunları 1080p açar ama yüksek ayarda oynatmayabilir her oyunu. İnternetten FPS testlerini inceleyip karşılaştırabilirsiniz

3 arkadaşım aldı, hepsi de aşırı memnun birisinin 3 yillik birisinin 2 yillik birisinin 6 aylık. Hiçbir sorun yaşamadı hiçbiri. Elbet teknoloji şansı diye bir şey vardır, zira bu parçalar mikronlarla uretilen hassas parçalar dolayisiyla bu da ayni markanin aynı modellerinin bile farkli performans gostermesine yol açar sağlamlığının değişmesine yol acar ama bu her marka için geçerli, tamamen teknoloji şansı ile alakalı.
zaten öyle fakat bunlar clevo kasa olduğu için sorun çıkma ihtimali çok daha yüksek ve fazla isinan cihazlar.Arkadasda habire konu aciyor ayni konu uzerinden merak ettigi seyi paylassa keşke bu model alinmaz gene atacağım bu model uygundur ACER Nitro 5 An515-45 Ryzen 5 5600h 8 Gb 512 Gb Ssd Rtx 3050 144 Hz 15.6 Fhd Freedos Nh.qbaey.002 Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Gunumuz oyunlarini rahatça oynaman icin FHD yani 1080p de oynamak icin 3050 Ti cikman lazim yeterli gelir öyle olunca. Ayrica Monster kullanıyorum yaklasik 10 senedir 3 4 cihaz kullanmisimdir sorun yasamadim. Hala daha da kullanıyorum MSI 1060'li laptop kullandim basim yandi şu an memnunum ama teknoloji sans isi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abra serisine bakmayın alacaksanız Tulpar serisine bakın. Hemen Monster alınmaz diye de markayı löp diye sakız gibi çiğniyorlar ya ben de buna tutuluyorum.

Kanka sen de beni saatin be :)))
Abra serisine bakmayın alacaksanız Tulpar serisine bakın. Hemen Monster alınmaz diye de markayı löp diye sakız gibi çiğniyorlar ya ben de buna tutuluyorum.

Clevo'dan tongfangdan basan firmadan ne hayır gelir kanka sattın beni kırgınım sana.

Kanka sen de beni saatin be :)))

Clevo'dan tongfangdan basan firmadan ne hayır gelir kanka sattın beni kırgınım sana.

Hocam ben sizi satmadım da Clevo kasa muhabbetini bilmeden almak başka bir şey (bende cahildim dünyanın rengine kandım) hem o zamanlar 10400 TL bile fazlaydı ama şu an için F/P adına işimi görüyor. Gönül isterdi tongfanglı Monster almak ama yapacak bir şey yok. Casper ve Dell bilerek almadım.(onlar daha çok arıza çıkarıyor.)

Hocam ben sizi satmadım da Clevo kasa muhabbetini bilmeden almak başka bir şey (bende cahildim dünyanın rengine kandım) hem o zamanlar 10400 TL bile fazlaydı ama şu an için F/P adına işimi görüyor. Gönül isterdi tongfanglı Monster almak ama yapacak bir şey yok. Casper ve Dell bilerek almadım.(onlar daha çok arıza çıkarıyor.)
hiç sorma o paramı ben iade alacam bende sorun bitmiyor falan filan işte.casper deell daha kötü sende biliyorsun neyse sen inşallah 8-9 sene kullanırsın.daha dogrusu bu makinelerde bir problem var ..

Soruna gelirsek, güncel oyunları 1080p açar ama yüksek ayarda oynatmayabilir her oyunu. İnternetten FPS testlerini inceleyip karşılaştırabilirsiniz
Nasıl memnunlar arkadaş ? Benim burada yazdığım konulardaki mesajları buraya yazmaya çalışsam roman olur :D Cihazın soğutmasını iyi yapacaklarına her şeye limit koymuşlar. Ekran kartı güç limiti yemekten kendini kullanamıyor. İşlemci desen ThrottleStop programı olmadan hiçbir şey yapamıyor. Yok PL2 yok PL1 yok Termal ıvır zıvır limitlerin hepsini yiyor şaka gibi. Şimdi son 1-2 aydır anakart arada bir arıza sesi verip duruyor. Daha 1 yıl bile olmadı cihazı alalı. Tongfang kasa olsa da bir şey değişeceğini zannetmiyorum. Sonuçta biz bu cihazları muadillerinden daha ucuz diye aldık fakat daha alt laptoplardaki performansı bile alamıyor bu cihazlar. Aynı sorun Tongfang'da da olacak. Ucuz etin yahnisi yenmez kardeşim bu kadar basit. Sizin arkadaşlarınızın memnun kalıp kalmaması kullanımlarına da bağlı ayrıca. 12 yıllık Casper laptopum var iş için kullandığımız. Daha bir kere bile yamuğunu görmedim bakın Casper diyorum.
inşallah 8-9 sene kullanırsın
İnşallah maşallah ile olmuyor maalesef. Bu cihazların 3-4 yılına bile şükür etmek lazımken 8-9 yıl anca aynı şeyleri yaparak kullanırsınız. Ben de 12 yıllık cihazımda arada oyun oynardım tabi oynamak sayılırsa :D

Yeni konular

Geri
Yukarı