Monster Abra A5 v17.1 düşük oyun performansı

İşletim sistemi
Windows 10
Bilgisayarinin profesyonel eller tarafindan kontrolden gecirilmesi gerekiyor anlattiklarina bakarak tam bir neden sunmak zor.

Bilgisayarinin profesyonel eller tarafindan kontrolden gecirilmesi gerekiyor anlattiklarina bakarak tam bir neden sunmak zor.
Haklısın katılıyorum. Bu sefer elimle götürmek yerine bohçalayıp yollayacağım kargoyla.

2 gün önce satın aldığım RAM geldi taktım Dual channel çalışıyor GTA Online da 50-60 FPS arası değişiyor Ultra ayarlarda fakat ısı problemi hala devam ediyor güç tasarrufunda 85-86 derecenin üstüne çıkmıyor performans moduna aldığım saniye işlemci 95-100 derece oluyor ve performans modu ile güç tasarrufu modu arasında 10 FPS gibi bir fark oluşuyor daha performanslı fakat çok ısınıyor.

Konuyu hortlatmak gibi oluyor ama ortada kalmış bir durum söz konusu. Gidişatı tekrar merak ettiğim için yazıyorum. Son durum nedir? Aradan neredeyse 1 yıl geçmiş.

Konuyu hortlatmak gibi oluyor ama ortada kalmış bir durum söz konusu. Gidişatı tekrar merak ettiğim için yazıyorum. Son durum nedir? Aradan neredeyse 1 yıl geçmiş.

Hocam son durum iyi bir 8 GB RAM alıp çift kanala çıkınca rahatladı bilgisayar FPS değerleri gayet normal fakat RAM aldığımda temizledim bilgisayarı (fan temizliği, termal macun değişimi vs.) Ama sıcaklık değerlerinde bir değişim olmadı.

Bu süreç içerisinde BIOS güncellemesi aldı mı cihaz? Benim cihaza konu tarihi üzerine 2 güncelleme daha geldi. 11400H - 3050 ASUS TUF. GPU performans sorununu çözdüler.

Bu süreç içerisinde BIOS güncellemesi aldı mı cihaz? Benim cihaza konu tarihi üzerine 2 güncelleme daha geldi. 11400H - 3050 ASUS TUF. GPU performans sorununu çözdüler.

Hocam şu an performansta hiçbir problem yok yalnızca hala performans modunda bilgisayar 100 dereceyi görüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…