Monster Abra A5 v17.1 Mafia 1'de 50 FPS veriyor

Mustafaulutaş

Decapat
Daha fazla  
Başlıkta tam anlatamadım ama demek istediğim RTX 3050'li laptop en yüksek ayarlarda RTX yüksek de Mafia remake de ekran kartı kullanımı %70-80 arası kullanıyor bazen daha da az ama düşük FPS veriyor. Oyun içi bir görüntü paylaşıyorum. Yani demek istediğim optimizasyon sıkıntısı mı yoksa sadece benim PC'de mi böyle bir sorun var? Tüm driverlar güncel bugün Windows 11'e geçtim belki düzelir diye ama değişen bir şey yok.

Ekran Görüntüsü (3).jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
CPU BD PROCHOT Throttling'i altında. ThrottleStop yükleyin.
9.4 sürümünü tercih edin.
RAR'dan çıkartın ve programı çalıştırın. Ana ekrandan BD PROCHOT tikini kaldırın. Sorun bir nebze düzelecektir.
Diğer Throttle olaylarını da gidermeye çalışırız siz bunu yaptıktan sonra.

CPU BD PROCHOT Throttling'i altında. ThrottleStop yükleyin.
9.4 sürümünü tercih edin.
RAR'dan çıkartın ve programı çalıştırın. Ana ekrandan BD PROCHOT tikini kaldırın. Sorun bir nebze düzelecektir.
Diğer Throttle olaylarını da gidermeye çalışırız siz bunu yaptıktan sonra.
Yani nu değerler cpu darboğazı yaptığını mı gösteriyor. Ama cpu kullanımı yüksek değil ki zaten.

CPU'nun o kadar düşük frekanslarda çalışması anormal geldi bana. Güç seçeneklerinden en düşük ve en yüksek işlemci durumunu kontrol edin. Sonrasında adaptörün başlığını laptop açıkken çıkarıp tekrar takar mısınız?

CPU'nun o kadar düşük frekanslarda çalışması anormal geldi bana. Güç seçeneklerinden en düşük ve en yüksek işlemci durumunu kontrol edin. Sonrasında adaptörün başlığını laptop açıkken çıkarıp tekrar takar mısınız?
BD PROCHOT olayını araştırın.

Yeni konular

Geri
Yukarı