Monster Abra A5 v17.2.3 "DRIVER_POWER_STATE_FAILURE" mavi ekran hatası nasıl çözülür?

İşletim sistemi
Windows 11

altex3

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
16 gb
Ekran kartı
NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti
İşlemci
i5 11-400 2.7
Merhaba,

Oyunlarda kbdclass.sys ve bilgisayarı kapatıp veya yeniden başlatırken mavi ekran hatası valıyorum. Nasıl çözebilirim? DRIVER_POWER_STATE_FAILURE hatası alıyorum ve bilgisayarı kapat veya yeniden başlat dediğimde uzun süre bekletip bu mavi ekranı verip yeniden başlatıyor. WinDbg Preview'den dosyayı debugging dediğimde açılmıyor dosyaları yükleyemiyorum Google Drive'a okunmuyor hatası veriyor. Oyunlarda ise kdbclass mavi ekran hatasını alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirdim değiştir onar ve kaldır vardı, onar'a tıkladım yaklaşık 20 dakikadır sürücü kuruluyor kısmında dondu bekledim ve geçmedi

Son düzenleme:
İndirdim değiştir onar ve kaldır vardı, onar'a tıkladım yaklaşık 20 dakikadır sürücü kuruluyor kısmında bekliyorum.
Kurduktan sonra tekrar bilgilendirirsiniz.

kbdclass.sys ile ilgili bir şey göremedim, farklı dump dosyasında varsa onu da atın. Bu monster yazılımları ile alakalı bir hatadır.

kbdclass.sys hatası verdiğinde onu da buraya atarım genelde oyun oynarken oluyor ve giremedim pek silmiştim dump dosyalarını. realtek için de sürücü kuruluyor kısmında dondu kapattım önce kaldırıp sonra indirdiğim dosyadan tekrar kursam sorun olur mu?

kbdclass.sys hatası verdiğinde onu da buraya atarım genelde oyun oynarken oluyor ve giremedim pek silmiştim dump dosyalarını. realtek için de sürücü kuruluyor kısmında dondu kapattım önce kaldırıp sonra indirdiğim dosyadan tekrar kursam sorun olur mu?
Sorun olmaz.

Vallahi oradan da olmadı ama çok garip. Monstera götürsem sıfırdan kurarlar mı peki bilginiz var mı?

Monster'da uzaktan bilgisayarınıza bağlanabiliyorlar. Sorun internet sürücünden kaynaklı, onu halledersen bu sorun çözülür.

kbdclass.sys hatası için de bilgisayardaki Monster yazılımlarını silin. Control Center olur ya da yüklediğiniz bir yazılım olur. Kaldırırsan sorunun çözülür.

Yeni konular

Geri
Yukarı