Monster Abra A5 v17.2.3 vs Acer Nitro 5 AN515-45-R321

Bütçe
14000-16000
İki laptop arasında kaldım oyun odaklı düşünüyorum sizce hangisi daha mantıklı?
Acer Nitro 5 AN515-45-R321: AMD Ryzen 7 5800H, 16 GB RAM, RTX 3050 14.550 TL.
Monster Abra A5 v17.2.3: Intel Core i5-11400h, 16 GB RAM, RTX 3050 Ti 14.200 TL.

Acer alınır.
Monster olan zaten Clevo kasa o yüzden alınmaz.
Acer alınır.
Monster olan zaten Clevo kasa o yüzden alınmaz.
Ama acer yerine bunu tavsiye ederim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (190).png
    Ekran Görüntüsü (190).png
    211,3 KB · Görüntüleme: 103
İki modelinde kronik sıkıntıları var. Acer Nitro 5 serisi genellikle fanlarında sıkıntı çıkabiliyor. İlerleyen zamanlarda ses yapma veya çok sesli çalışma gibi. Monster da biraz şanslı olman gerekiyor .d yoksa servisle uğraşan arkadaşlarım çok. Şunu da belirtmek isterim. Dediklerim benim gördüklerimdir. Ama bu sizin başınıza gelmeyebilir.

İki modelinde kronik sıkıntıları var. Acer Nitro 5 serisi genellikle fanlarında sıkıntı çıkabiliyor. İlerleyen zamanlarda ses yapma veya çok sesli çalışma gibi. Monster da biraz şanslı olman gerekiyor .d yoksa servisle uğraşan arkadaşlarım çok. Şunu da belirtmek isterim. Dediklerim benim gördüklerimdir. Ama bu sizin başınıza gelmeyebilir.
Monster 300TL daha ucuz ve ekran kartı Acerden daha yüksek ama kasa kalitesi falan sorunluymuş sanırım fakat sonuçta iki modelin de kronik sıkıntıları olduğunu göz önünde bulundurursak hangisni tavsiye edersiniz?
Hocam işlemcileri arasında çok büyük fark yok ama
Dell olanın ekran kartı 95w o yüzden dell almanızı tercih ederim ve kasası da alienware kasa gayet iyi.
Anladım teşekkürler. Bir de şu modeller nasıldır sizce?

Monster 300TL daha ucuz ve ekran kartı Acerden daha yüksek ama kasa kalitesi falan sorunluymuş sanırım fakat sonuçta iki modelin de kronik sıkıntıları olduğunu göz önünde bulundurursak hangisni tavsiye edersiniz?

Hocam güzel görünüyolar ama kendileri hakkında detaylı bilgim yok.
ama ben dell olanı alırdım ekran kartı ve kasa kalitesinden dolayı.

Hocam işlemcileri arasında çok büyük fark yok ama
Dell olanın ekran kartı 95w o yüzden dell almanızı tercih ederim ve kasası da alienware kasa gayet iyi.
Dell'de ekranın çok iyi olmadığı doğru mu ? GtG testinde 22ms almış kendi ayarında cihazlara göre epey yüksek,bu ne kadar kötü oluyor ?

Hocam clevo kasa monstere bulaşma.
HP ve Asus gayet iyi cihazlar ama güç olarak Dell G15 ikisinide geride bırakıyor.
Kısacası Dell alıp 8 ram takviyesi yaparsan +10-15 FPS fazla alırsın,diğer iki cihaza kıyasla.

Yeni konular

Geri
Yukarı