Monster Abra A5 v17.2.3 vs ASUS ROG STRIX G513IC-HN029

Ahmet Güven1

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Monster Abra A5 v17.3.2;
Fiyat:11.750
Intel i5 11400h.
16 GB RAM.
RTX 3050 Ti.
500GB SSD.

ASUS ROG STRIX G513IC-HN029;
Fiyat:14.599
Ryzen 7 4800H.
16 GB RAM.
RTX 3050.
500GB SSD.

Üniversitede yazılımla uğraşacağım arada oyun falan oynuyorum. Sizce aralarındaki fiyat farkına değer mi? Önceden tecrübeleriniz var mı?

Monster kullanıcısıyım Monster fanboyları ve Monster haterleri arasında kaldım sonunda yeter ulan diyerek 8K gibi bir fiyata Abra A7 12.1.5 modelini aldım ısınma yok ölü piksel çıkmadı ghosting yok.
Bunların hepsi güya kronik problemiiydi Monster'in diyeceklerim bu kadar işlemciler denk.

Monster kullanıcısıyım Monster fanboyları ve Monster haterleri arasında kaldım sonunda yeter ulan diyerek 8K gibi bir fiyata Abra A7 12.1.5 modelini aldım ısınma yok ölü piksel çıkmadı ghosting yok.
Bunların hepsi güya kronik problemiiydi Monster'in diyeceklerim bu kadar işlemciler denk.
Teknoloji şans işidir, başkasında çıkan ölü piksel sizin bilgisayarınızda çıkmayabilir.

Abra'nın kötülenmesinin sebebi, çok dandik bir kasaya sahip olup bu kasa yüzünden aşırı ısınmaya maruz kalması. Fiyatı uygun olabilir fakat kasası tamamen vasat.

Konuya cevap olarak, sizin attığınız sistem iyi arkadaşın da attığı sistem iyi. Kendiniz karar verin.

Teknoloji şans işidir, başkasında çıkan ölü piksel sizin bilgisayarınızda çıkmayabilir.

Abra'nın kötülenmesinin sebebi, çok dandik bir kasaya sahip olup bu kasa yüzünden aşırı ısınmaya maruz kalması. Fiyatı uygun olabilir fakat kasası tamamen vasat.

Monster'in Abra serisinin kasası gerçekten dandik katılıyorum fakat 85 derece laptop için normal değil mi? Söylemeyi unutmuşum sipariş notu olarak ghosting ve ölü piksel kontrollerinin yapılmasını rica ediyorum tarzı bir yazı yazmıştım bir arkadaşınn tavsiyesiyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı