Monster Abra A5 V17.2 alınır mı?

Söylentilerin o kadar da doğru olduğunu düşünmüyorum zira kasa kalitesi fena değil ve içini açıp baktığımda istediğim gibi modüllerini değiştirebileceğimi gördüm kendim HDD ekledim tabii ki bir MSI veya HP değil ama 3050 Ti ve 11. nesil işlemciye sahip bir bilgisayarı 9100 TL gibi bir fiyata 1 hafta önce aldım fiyat/performans olarak gayet yerinde bir kalite. Ayrıca ısınma ile alakalı hiçbir şey yaşamadım altında inca marka fan kullanıyorum gayet randımanlı çalışıyor her şey.

Söylentilerin o kadar da doğru olduğunu düşünmüyorum zira kasa kalitesi fena değil ve içini açıp baktığımda istediğim gibi modüllerini değiştirebileceğimi gördüm kendim HDD ekledim tabii ki bir MSI veya HP değil ama 3050 Ti ve 11. nesil işlemciye sahip bir bilgisayarı 9100 TL gibi bir fiyata 1 hafta önce aldım fiyat/performans olarak gayet yerinde bir kalite. Ayrıca ısınma ile alakalı hiçbir şey yaşamadım altında inca marka fan kullanıyorum gayet randımanlı çalışıyor her şey.

Biraz zaman geçerse keşke almasaydım diyeceksiniz.

Aynen hocam forumda herkes Monster kötülüyor anlamadım bende.

Rez aldım :) @hakanakgun. Yanlış anlama ama Monster'dan şikayetçi olduğun günü sabırsızlıkla bekleyeceğim. Monster kullanıyorum ayrıca kendi topladığım masaüstü bilgisayarım da var. Seyahat için monster tercih ettim ama Samsung Galaxy Tab3 ile daha iyi performans alınır :D

Siz Monster kullanıcısı mısınız?
Arkadaşın veya burada ki kimsenin kullanıp kullanmaması önemli değil. Tabi önemli ancak biz yaşamış kişilerin tavsiyeleriyle konuşuyoruz. Bir süre sonra sizde muhtemel olarak yaşayacaksınız bu sıcaklık durumlarını. Biz bir çok kişiyi gördük. Ha burada ha da internette.
Aynen hocam forumda herkes Monster kötülüyor anlamadım bende.
Monster'ın bir kaç ürünü dışında alınabilmesi gereken bir marka değil. Ayrıca biraz araştırırsanız neden önermediğimizi anlarız. .

A5 v17.2 yerine önerilen her laptopta aşşağı yukarı hep bir fark var ya saçma sapan 60hz ekran ya da 2 nesil eski işlemci koyuyorlar. En yakını casper o da zaten monster ile yarışır o yüzden kötülemeden önce fiyat/performans karşılaştırması yapın.

Geri
Yukarı