Monster Abra A5 V17.2 alınır mı?

Bütçe
16000
MUX falan onları bırak Abra 17 serisi Clevo kasa. Zaten baştan kokuyor balık.

Hocam anlıyorum Clevo kasa önerilmiyor fakat benim burada değerlendirmeye sunmak istediğim MUX'a sahip olmayan bir RTX 3050 Ti (60W+15W) MUX'a sahip olan bir RTX 3050 (60W+15W)'nin performans olarak gerisinde kalır mı? Eğer gerisinde kalıyorsa o zaman büyük oranda diğer laptoplara olan sorularımın da cevabını bulabileceğim.

Senden ricam şu karşıma çıkan bu Clevo laneti de nedir? Diğer kasalarla farkı ne?
Farklı bir kasa üreticisi. Kaliteli değil. Soğutma bloğu falan rezalet.
Hocam anlıyorum Clevo kasa önerilmiyor fakat benim burada değerlendirmeye sunmak istediğim MUX'a sahip olmayan bir RTX 3050 Ti (60W+15W) MUX'a sahip olan bir RTX 3050 (60W+15W)'nin performans olarak gerisinde kalır mı? Eğer gerisinde kalıyorsa o zaman büyük oranda diğer laptoplara olan sorularımın da cevabını bulabileceğim.
Emin olmamakla beraber geride kalma ihtimali var ama tekrardan söylüyorum emin değilim. Zaten kasa Clevo olduğu için çok ısınacak, performans düşecektir. Ama o modelde sanırım MUX yok.

Attığınız modelde MUX yok zaten, bu bütçede MUX görmedim ben açıkçası.

O zaman yeni bir bilgi gelene kadar arkadaşlara şunu söyleyebilir miyiz 16.000 TL bandını 1 TL bile geçmeyecekler ise ya V18.1'in yükseltilmemiş hali ya da V17.2'nin 8 GB RAM eklenmiş hali en iyi olanak olduğu söylenebilir mi?

Peki ya V18.1 RAM eklenerek ideal deneyim yaratır mı bir FPS oyuncusuna?

Hocam 8 GB RAM daha ekleyin bu fiyata alabileceğiniz en iyi performansı alırsınız. Arkadaşların dediği gibi V18'lerde kasa daha kaliteli. Kullanılan ekran kartları 80W+15W yani kullanılabilecek en fazla watt değeriyle çalışıyor. İşlemciler zaten güncel i7 seri. Bu da çok daha iyi performans demek. Kendi adıma bütçe yetse direkt olarak Monster V18'lere yöneleceğim.

O zaman yeni bir bilgi gelene kadar arkadaşlara şunu söyleyebilir miyiz 16.000 TL bandını 1 TL bile geçmeyecekler ise ya V18.1'in yükseltilmemiş hali ya da V17.2'nin 8 GB RAM eklenmiş hali en iyi olanak olduğu söylenebilir mi?
V17.2'yi unutalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı