Monster Abra A5 V17.2 alınır mı?

Bütçe
16000
O zaman yeni bir bilgi gelene kadar arkadaşlara şunu söyleyebilir miyiz 16.000 TL bandını 1 TL bile geçmeyecekler ise ya V18.1'in yükseltilmemiş hali ya da V17.2'nin 8 GB RAM eklenmiş hali en iyi olanak olduğu söylenebilir mi?
Ben hiçbir türlü V17 önermem, 500TL koy git Dell G15 3050+5600H al daha iyi.

Hocam 8 GB RAM daha ekleyin bu fiyata alabileceğiniz en iyi performansı alırsınız. Arkadaşların dediği gibi V18'lerde kasa daha kaliteli. Kullanılan ekran kartları 80W+15W yani kullanılabilecek en fazla watt değeriyle çalışıyor. İşlemciler zaten güncel i7 seri. Bu da çok daha iyi performans demek. Kendi adıma bütçe yetse direkt olarak Monster V18'lere yöneleceğim.

Muhteşem ikili olarak V18.2 + 8 GB RAM eklenmiş halidir o zaman 17.300 TL'ye.

Hocam kaynak verebilir misiniz ASUS için. Ona göre artık araştırmayı bırakacağım MUX var mı yok mu diye.
Technopat'ta daha önce kullanıcıların açtığı konulara baktım, yok. Olacağını düşünmüyorum zaten ben hiç 3050-3050Ti MUX'a sahip cihaz görmedim varsa da düzeltin.
Muhteşem ikili olarak V18.2 + 8 GB RAM eklenmiş halidir o zaman 17.300 TL'ye.
Attığım linkte 15.750TL. kendiniz RAM alsanız 500-550'ye gelecek, alır takarsınız 16.300 civarına gelir işte.

Technopat'ta daha önce kullanıcıların açtığı konulara baktım, yok. Olacağını düşünmüyorum zaten ben hiç 3050-3050 Ti MUX'a sahip cihaz görmedim varsa da düzeltin.

Attığım linkte 15.750TL. Kendiniz RAM alsanız 500-550'ye gelecek, alır takarsınız 16.300 civarına gelir işte.

Fakat şunları da ele almak lazım sınırsız bakım eldeki büyük bir olanak mahalle bilgisayarcısına vermekten iyidir?

Legion 5 vardı diye hatırlıyorum ne kadar doğru bilmem.
Evet Legion'larda varmış yeni öğrendim, teşekkürler.
Fakat şunları da ele almak lazım sınırsız bakım eldeki büyük bir olanak mahalle bilgisayarcısına vermekten iyidir?
Mahalle bilgisayarcısına verin demiyorum kendiniz yapabilirsiniz, Monster servisine de sorabilirsiniz ben RAM getirsem takabilir misiniz diye. Acer servisi yapıyor bu şekilde.

Evet Legion'larda varmış yeni öğrendim, teşekkürler.

Mahalle bilgisayarcısına verin demiyorum kendiniz yapabilirsiniz, Monster servisine de sorabilirsiniz ben RAM getirsem takabilir misiniz diye. Acer servisi yapıyor bu şekilde.

Peki bütçe açısından kafanda bir soru olmasa ASUS mu Monster mı? Sadece bu ikili arasında v18.1+8 GB veya ASUS+8 GB RAM.

Geri
Yukarı