Monster Abra A5 V17.2 alınır mı?

Bütçe
17k
Ben ne yazık ki tecrübesizliğimden ve fiyat olarak uygunluğundan Monster Clevo kasa aldım şimdi bir ton sorunla uğraşıyorum fan modunu son seviyeye alınca ısınmayı engelliyor ama Control Center uygulaması yüzünden sürekli mavi ekran alıyorum vs bir ton yazılımsal hatası var teknik destek için mesaj attım format atın düzelir vs deyip konuşmayı sonlandırıyorlar keşke almasaydım bir de 6 taksit aldım daha taksiti bitmedi servise göndereceğim şimdi mavi ekran hataları yüzünden.

Hocam tecrübenizi aktardığıniz icin teşekkür ederim. Bende internette yorumlarda gördüm, Clevo kasa almayın diyorlardı. Tonfang diye bir modeli varmış ondan alın demişler. Ama almaktan vazgeçtim HP düşünüyorum onunda RAM'i sıkıntılı imiş.

Olmaz. Pavilion'un soğutması pek iyi denemez ve RAM'leri 4x2 upgrade yapacağın zaman pahalıya patlayacak. 3050 Ti olsa da 60W GPU'ya sahip Nitro'yla oyun performansı olarak farkı yok.

Hocam W değeri yüksek olunca daha çok mu FPS alabiliyoruz veya soğutma mı daha iyi oluyor? Örneğin 3050 60W ile 3050 90W arasında ne kadar bir perf farki olur?

Son düzenleme:
%5 %10 denebilir, W değeri düşük olunca daha düşük performans alırsınız fakat daha az ısınır. Isınma durumu gene de laptopun soğutmasınada bağlı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı