Monster Abra A5 v17.2 BIOS Güncelleme nasıl yapılır?

• Konuyu başlatan ozr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 13B
Hocam bende de aynı bilgisayar ve aynı BIOS yüklü güncellemek istiyorum ama konuda indirme linkini bulamadım lütfen yardımcı olur musunuz?

Selam arkadaşlar Abra A7 v11.1 modelini kullanıyorum, güncel bios sürümüm ise N.1.03.
Mavi ekran donma kasma gibi saçma sapan hatalar alıyorum. Birden fazla gerek M2 SSD, gerek normal SSD ye tertemiz windows 11 kurulumu yapmama rağman en fazla pc nin hata vermeden durabildiği süre 25 dk. Windows 10 kuruluyken sıkıntı yok en azından mavi ekran almıyorum ama fan sesi vs cabası. Nonster desteğe yazdım önce sistemi güncelleyin sonra driverları orjinal sitelerinden indirip güncellemememi söylediler (ekran kartları) yaptım ama nafile. Kaç gündür bios u nereden bulacağım konusunda yardım istiyorum ama dönen eden yok. bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz rica etsem.

Selam arkadaşlar Abra A7 v11.1 modelini kullanıyorum, güncel bios sürümüm ise N.1.03.
Mavi ekran donma kasma gibi saçma sapan hatalar alıyorum. Birden fazla gerek M2 SSD, gerek normal SSD ye tertemiz windows 11 kurulumu yapmama rağman en fazla pc nin hata vermeden durabildiği süre 25 dk. Windows 10 kuruluyken sıkıntı yok en azından mavi ekran almıyorum ama fan sesi vs cabası. Nonster desteğe yazdım önce sistemi güncelleyin sonra driverları orjinal sitelerinden indirip güncellemememi söylediler (ekran kartları) yaptım ama nafile. Kaç gündür bios u nereden bulacağım konusunda yardım istiyorum ama dönen eden yok. bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz rica etsem.
Sizin donanımda filan sıkıntı olabilir en iyisi servise verin hocam onlar değişim yaparlar.

buradaki biosu indirdiğimde herhangi bir sorun çıkmaz değil mi? Eski BIOS tan yine bir sürüm önceki BIOS a falan geçmeyelim yani hocam :D

Evet monster a az önce tekrar yazdım fakat 3 gün önce yazdığım teknik desteğe bile cevap gelmedi illa aramak falan lazım herhalde.
dosya hala elinizde mevcutmu

Yeni konular

Geri
Yukarı