Monster Abra A5 V17.2 vs UNLOST ECO v2

IPG3 bu yaz iki kere iade ettim. Aynı seviyelere o da çıkıyor merak etmeyin.
Ekran görüntüsü 2022-10-25 164418.png

IPG3 bu yaz iki kere iade ettim. Aynı seviyelere o da çıkıyor merak etmeyin.
CPU diyorsan laptoplarda ort. 70-90 arası olar yaz kış olarak. GPU 86 anormal değer......

Bana gelenler böyle değildi ne hikmetse. İşlemci ve ekran kartı tarafında GameGaraj tavsiye ederim ben.
Ona bakarsan bu ben Excalibur aldım bozuldu iade edip tekrar aldım 2 sene kullanıyorum 1 ay önce macun yeniledim CPU 72 GPU 65 ısılarında? Her insana bozuk denk gelir sağlamıda sadece bozuk sen ben gibi kısaca NADİR olarak denk gelir...

Ona bakarsan bu ben Excalibur aldım bozuldu iade edip tekrar aldım 2 sene kullanıyorum 1 ay önce macun yeniledim CPU 72 GPU 65 ısılarında? Her insana bozuk denk gelir sağlamıda sadece bozuk sen ben gibi kısaca nadir olarak denk gelir...

Umuyorum hocam. Aslına bakarsanız iyi ki bozuk çıkmışlar şimdi elimdeki laptop yanında o ne ki..

Tamam kanka sen benden daha iyi biliyorsun... GameGaraj slayer alsın :D

Bence gereksiz alıngansınız. Kastettiğim G15 2022 model bilgisayarım var ve iade ettiklerim ıpg3 3060-5800H modeliydi, elimdeki bilgisayarla o bir mi değil ee kastettiğim de o. Bana sorarsanız ne slayer ne ıpg3 alsın Victus alsın tabii hocama bağlı. Bütçesi muhtemelen 20k civarı güzel bir masaüstüde çekebilir.

Eki Görüntüle 1553410

GPU 86 derece normal ise ve daha yeni alınıp test edilen cihaz dediğin doğrudur :D
Aynı zamanda CPU 88 Derece ufak ara ara 90 görmesi gibi :D

Videoyu aldığın cihazın attığı cihazla bir olduğuna emin misin sen? 12. nesil 3060 modelinin incelemesine benziyorda o sanki. Attığı cihaz katanaya benziyor içten muhtemelen ya katana ya da GL kullaniyordur, attığın inceleme Crosshair ki zaten donanimlardaki farkda devasa. Bu da bakılabilir HP Victus Laptop 16 - E1006NT AMD Ryzen 7 6800H 8GB RAM 512GB SSD 4GB GeForce RTX 3050TI 16.1 inç FHD 144 Hz FreeDos Mavi 68S22EA - HP Store Türkiye

Son düzenleme:
Videoyu aldığın cihazın attığı cihazla bir olduğuna emin misin sen? 12. nesil 3060 modelinin incelemesine benziyorda o sanki. Attığı cihaz katanaya benziyor içten muhtemelen ya katana ya da GL kullaniyordur, attığın inceleme Crosshair ki zaten donanimlardaki farkda devasa. Bu da bakılabilir https://www.hpstore.com.tr/hp-victu...hd-144-hz-freedos-mavi-68s22ea-12773-16-B.jpg

JPG atmışsınız hocam, ama bütçede uygunsa mantıklı olur HP Victus Laptop 16 - E1006NT AMD Ryzen 7 6800H 8GB RAM 512GB SSD 4GB GeForce RTX 3050TI 16.1 inç FHD 144 Hz FreeDos Mavi 68S22EA - HP Store Türkiye

Geri
Yukarı