Monster Abra A5 v17.2 vs v19.2

Merhaba. Yilbasindan once yeni bir bilgisayar alma planim var. Monster Abra A5 v17.2 ile v19.2 arasında kaldım. Aralarinda islemciyi saymazsak cok kucuk farklar var. Benim gonlumden v19.2 geciyor ama size de sorayim dedim. V19.2 de bak su ozellik v17.2'de daha iyi dediginiz bir durum var mi?

Eki Görüntüle 1595620

İlla Abra alacağım diyorsan i7 12700H ve 3050 Ti almalısın Trendyol'da indirim takip etmen lazım 1 ay önce 25k ya düşmüştü Tulpar T7 v20.5
3050 giriş seviyesi bir kart çok üzmez ama çabuk eskir 3060 alman veya taşıma şartın yoksa sistem toplaman daha mantıklı ama oyunlar için artık yüksek sistemlere pek gerek yok GeForce NOW gayet güzel. iş görüyor

Bir tanıdıkta vardı Abra A5 v17.2 çok ısınma yapıyordu yeni cihaz olmasına rağmen düşük sistem isteyen oyunlarda bile 60'ı geçemiyordu.

Tamam fakat siz genel olarak Monster kötü demişsiniz yani genelleme yapmışsınız. Abra olarak belirtebilirdiniz. Tulpar T7 v 20.2 kullanıyorum ve memnunum.

Bir tanıdıkta vardı abra A5 v17.2 çok ısınma yapıyordu yeni cihaz olmasına rağmen düşük sistem isteyen oyunlarda bile 60 ı geçemiyordu.
Ben de buna anlam veremiyorum. Aynı bilgisayarı ben de kullanıyorum.

WOT, 110 fps
GTA 5, En yüksek ayarlar 55-70 FPS

Sizin arkadaşınızın pcsi oyunlarda ekran kartını çalıştırmıyor olabilir, düşük sistem oyunlarda 60 ı geçememesi diye bir şey olamaz bu bilgisayarın.

İlla Abra alacağım diyorsan i7 12700H ve 3050 Ti almalısın Trendyol'da indirim takip etmen lazım 1 ay önce 25k ya düşmüştü Tulpar T7 v20.5
3050 giriş seviyesi bir kart çok üzmez ama çabuk eskir 3060 alman veya taşıma şartın yoksa sistem toplaman daha mantıklı ama oyunlar için artık yüksek sistemlere pek gerek yok GeForce NOW gayet güzel. iş görüyor
Hocam benim durum biraz karisik. Ailem Canakkale'nin bir ilcesinde oturuyor ve ben Canakkale Merkez'de calisiyorum. Git gel yapsam sabah 6da evden cikmam gerekiyor ve aksam 8-9 gibi evde olabiliyorum diye bir akrabamin evinde kaliyorum. Kaliyorum kalmasina da o evde de internet bagli degil. Yani gordugun gibi hem bilgisayari tasimam gerekiyor hem de evde internet yok :( Zaten arkadasin onerdigi 5600h ve 3060 HP Victus'u siparis verdim gun icinde gelmesini bekliyorum. Tavsiyeniz icin tesekkur ederim yine de <3

Hocam benim durum biraz karisik. Ailem Çanakkale'nin bir ilcesinde oturuyor ve ben Çanakkale Merkez'de calisiyorum. Git gel yapsam sabah 6'da evden cikmam gerekiyor ve aksam 8-9 gibi evde olabiliyorum diye bir akrabamin evinde kalıyorum. Kaliyorum kalmasina da o evde de internet bagli degil. Yani gordugun gibi hem bilgisayari tasimam gerekiyor hem de evde internet yok :( zaten arkadasin onerdigi 5600H ve 3060 HP Victus'u sipariş verdim gun icinde gelmesini bekliyorum. Tavsiyeniz icin teşekkür ederim yine de <3

Gelince bana anlatabilirsiniz inceledikten sonra menun kalıp kalmama konusunda haber bekliyorum bende kararsızım. Almak konusunda Amazon dan mı aldınız

Gelince bana anlatabilirsiniz inceledikten sonra menun kalıp kalmama konusunda haber bekliyorum bende kararsızım. Almak konusunda Amazon dan mı aldınız
Evet amazon'dan aldim. Suan geldi. Kurulumu yapiyorum. Hizlica Rocket League veya Dota2 yukleyecegim. Aksam biraz oynadiktan sonra tecrubelerimi aktaracagim.

Yeni konular

Geri
Yukarı