Monster Abra A5 v17.4.4 laptop sorun yaşatır mı?

Selam, aciliyetim olduğu için ve herhangi bir inceleme videosu bulamadığım için 0 araştırılmış şekilde içeriğini beğenerek aldım, sorun yaşar mıyım? Yaşarsam ne gibi sorunlar yaşarım?
alma sakın monster alma aynı modelden bende var açtığım konuya bakabilirsin

Reis bilgisayarın normalmiş gibi anlatıyorsun da sekmeyi kapatınca izi kalması bir sorundur. Intel grafik panelini silip en güncel olanı yüklemeniz lazım bak NVIDIA değil. Intel, dahili grafik arabirimi sürücüsü.

Undervoltlu bakımlı 93 derece de normal değil. Önce yukarıdaki ghostingi çöz çünkü o kolay olan yazılımsal problem. Sonra sıra buna gelir. Yaptığın Undervoltu geri al, fan ayarlarını sıfırla Control Center'in bu sürümünü indir.

Ardından Control Center (kısaca CC) girip fan ayarlarını özel olarak ayarla (fan hızı kısmı) Turbo fanın başlangıcını 50'ye al durdurmasını 60'a al. Öncesinde 4 seçenek var onlardan sessiz olanı seçip bu işlemleri yap fan sesinden kurtulursun.

Sonra fanlı yükseltici demişsin. Fan açarsan o cihazda sıcak havayı kasanın içine veriyor ters etki yapıyor fanını açma. Emin ol uğraşıp araştırırsan, gerekli özeni gösterirsen laptopunu sınıfa da götürürsün sessiz de kullanırsın, arkadaşlarındaki Dell'e falan da bakmazsın.

Ghosting sorunu diye bahsettigi şey aslinda image retention ve kesinlikle yazilimsal degil donanimsal bir sorun. ASUS'un son 5 yıldır sahip oldugu kalite kontrol ve genel kalite problemlerini butun dunya konusuyor acin Google'dan bakin isterseniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, aciliyetim olduğu için ve herhangi bir inceleme videosu bulamadığım için 0 araştırılmış şekilde içeriğini beğenerek aldım, sorun yaşar mıyım? Yaşarsam ne gibi sorunlar yaşarım?
herhangi bir problem yaşadın mı memnun musun

Geri
Yukarı