Monster Abra A5 V17.4.4 vs Casper Excalibur G870

Siz memnunsanız ne güzel, ama malzeme kalitesi göz önüne alındığında ASUS MSI gibi markalar ilk tercih sebebi sonra Monster Tulpar serisi mümkünse metal MSI kasa ve en son Casper geliyor benim için. Tercih ve güven herkese göre değişiyor.

Bu modelde kasa kalitesi kötü değil.

Siz memnunsanız ne güzel, ama malzeme kalitesi göz önüne alındığında asus msi gibi markalar ilk tercih sebebi sonra monster tulpar serisi mümkünse metal msi kasa ve en son casper geliyor benim için. Tercih ve güven herkese göre değişiyor.
Excalibur g870 de metal kasa mevcut. Keşke azıcık araştırsanız.

Bu modelde kasa kalitesi kötü değil.

Excalibur g870 de metal kasa mevcut. Keşke azıcık araştırsanız.
Kardeşim anlatamıyorum galiba ben o modelde metal kasa olup olmaması hakkında birşey demiş miyim? Keşke sende yazdığımdan başka birşey anlamasan. Metal kasayı monster için söylemişim ve kendi tercih sıralamamı yapmışım yazdığım da bu anlaman gereken de.

Kardeşim anlatamıyorum galiba ben o modelde metal kasa olup olmaması hakkında bir şey demiş miyim? Keşke sende yazdığımdan başka bir şey anlamasan. Metal kasayı Monster için söylemişim ve kendi tercih sıralamamı yapmışım yazdığım da bu anlaman gereken de.

Konu başlığında G870 geçiyor ve ben ona göre yorum yaptım sen direkt Monster'ı kötüleyip MSI ve ASUS'u örnek vermişsin. Keşke konu başlığına göre cevaplar versen. Kimse sana MSI'ı veya ASUS'u sormadı çünkü.

Geri
Yukarı