Monster Abra A5 v18.1.3 alınır mı?

Merhaba. Bu fiyata bu PC alınır mı?
Monster Abra A5 v18.1.3 Intel Core i7-11800h 16 GB RAM 500GB SSD 4 GB RTX3050 FreeDOS 15.6" FHD 144Hz oyun bilgisayarı.

Yeni seri Abra'larda Tulpar serilerinde kullanılan sorunsuz tongfang kasaya geçti Monster. Bu kasalarda ısınma ve kronik problemler yaşanmıyor. Alınabilir bir cihaz.

Merhaba. Bu fiyata bu PC alınır mı?
Monster Abra A5 v18.1.3 Intel Core i7-11800h 16 GB RAM 500GB SSD 4 GB RTX3050 FreeDOS 15.6" FHD 144Hz oyun bilgisayarı.
Tek kelime ile cevap vereyim YouTube’dan ve forumlarda inceleme yazıları var araştırabilirsin. Alınır

Yeni seri Abra'larda Tulpar serilerinde kullanılan sorunsuz tongfang kasaya geçti Monster. Bu kasalarda ısınma ve kronik problemler yaşanmıyor. Alınabilir bir cihaz.
Teşekkürler a7 olanını almak istiyordum ekran boyutundan dolayı ama maalesef üretimi durmuş mecbur en olmadı bunu alıcam

Aynı seriden bende de var. Abra A5 18.2 kullanıyorum ve kesinlikle önermiyorum. Aşırı dandik bir hissiyatı var. Özellikle alt tarafı ucuz plastikten yapılmış üst tarafı da yersen alüminyum. Ayrıca kasa kronik olarak asimetrik; sağ alt tarafında 0.5mm'lik boşluk var. Aynı sorunu forumdaki bir arkadaşta belirtmişti.

Tongfang kasa olduğu için alınabilir ama bu daha mantıklı.

Ekran sallanma sorunu olduğunu belirtenler vede plastik kasasının çok kötü olduğunu söyleyenler var

Aynı seriden bende de var. Abra A5 18.2 kullanıyorum ve kesinlikle önermiyorum. Aşırı dandik bir hissiyatı var. Özellikle alt tarafı ucuz plastikten yapılmış üst tarafı da yersen alüminyum. Ayrıca kasa kronik olarak asimetrik; sağ alt tarafında 0.5mm'lik boşluk var. Aynı sorunu forumdaki bir arkadaşta belirtmişti.
Peki kullanım olarak özellik olarak nasıl oyun felan oynuyor musunuz

Ekran sallanma sorunu olduğunu belirtenler ve de plastik kasasının çok kötü olduğunu söyleyenler var.

Peki kullanım olarak özellik olarak nasıl oyun falan oynuyor musunuz?

Ekran sallanma sorunu kullanımda büyük sorun değil, alacağınız modelinde kasası plastik zaten.

Ekran sallanma sorunu olduğunu belirtenler vede plastik kasasının çok kötü olduğunu söyleyenler var

Peki kullanım olarak özellik olarak nasıl oyun felan oynuyor musunuz
Yani şöyle söyleyeyim performans olarak çok memnundum, sıcaklık değerleri de çok iyiydi. 2 hafta önce kasa yamukluğu ve termal macun değişimi için servise verdim aldıktan sonra işlemci boşta 95-100 derecelere çıkmaya başladı. Onun dışında pili max 2 saat gidiyor. Oyun tarafında da ekran kartının 4GB olması sorun oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı