Monster Abra A5 V6.1.3 alınır mı?

Bilgisayar elime geçti bugün ama sistemi daha kuramadım. Gerçekten çok güzel geldi bilgisayar. Birde sana birşey soracağım daha denemedimde boot hangi kısayolla açılıyor. Sistemide DVD ile kurmaya alışmışım USB atmak zor geldi.

Bilgisayarı açtım boot edip kurucam sistemi ama Reboot and Select proper Boot device diye hata geliyor. Bios'tan harddiski boot yerinde bulamadım. Harddisk kasada oynamış olabilir mi ve kasayı açsak birşey olur mu?

Bilgisayar elime geçti bugün ama sistemi daha kuramadım. Gerçekten çok güzel geldi bilgisayar. Birde sana birşey soracağım daha denemedimde boot hangi kısayolla açılıyor. Sistemide DVD ile kurmaya alışmışım USB atmak zor geldi.

Bilgisayarı açtım boot edip kurucam sistemi ama Reboot and Select proper Boot device diye hata geliyor. Bios'tan harddiski boot yerinde bulamadım. Harddisk kasada oynamış olabilir mi ve kasayı açsak birşey olur mu?
merhaba. şu konuyu incelemenizi öneririm, UEFİ kurulumu yapmanız lazım.

UEFI Windows 10 Kurulum USB'si Hazırlama - Technopat

bir deneyin, olmazsa başka çözümler bulmaya çalışırız :)

monster da sonradan parça eklebilirsin diye biliyorum açmanda sorun çıkmaz herhalde daha iyi araştırıp yapmanı öneririm ..

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı