Monster Abra A5 v18.2 alınır mı?

Victus'u bende önermeyi düşündüm. i5 %4 daha yüksek performans gösteriyor marklarda ancak i7 4.3 GHz lere çıkabildiği ve modelleme yapacağı için tavsiye ettim.

Hocam ben de neredeyse tam 1 yıldır Lenovo idepad Gaming 3 kullanıyorum R7 4800H ve 1650 Ti'lı ama bir sıkıntı çekmedim @monmon @revivality Lenovo almam veya almayın demenizin sebebini öğrenebilir miyim merak ettim.

Almayın diye bir durum belirtmedim hocam. Sadece Monster'i gören almayın onu alacağınıza Lenovo alın diyenlere bir sitemde bulundum. :) Lenovo'da da Monster'da da çok kaliteli F/P ürünler var iki markayı da beğeniyorum yanlış anlaşılmasın.

Tekli çekirdekte daha performansli ve 12cekirdege sahip 11800h 8cekirdege sahip iken, bence Lenovo hala mantıklı sırf VRAM farkından bile alinabilir arasinda bayağı güç farkida var. 3060 her ne kadar 90W olsa da 3050'lerden cok daha iyi.

Victus'u bende önermeyi düşündüm. i5 %4 daha yüksek performans gösteriyor marklarda ancak i7 4.3 GHz'lere çıkabildiği ve modelleme yapacağı için tavsiye ettim.

Almayın diye bir durum belirtmedim hocam. Sadece Monster'i gören almayın onu alacağınıza Lenovo alın diyenlere bir sitemde bulundum. :) Lenovo'da da Monster'da da çok kaliteli F/P ürünler var iki markayı da beğeniyorum yanlış anlaşılmasın.

Anladım hocam sağ olun.

Geri
Yukarı