Monster Abra A5 V18 kaç yıl götürür?

av.ahmetozdemir

Decapat
Dostlar Monster Abra A5 V18 bir Gaming laptop sahibiyim.
Intel i7 10K işlemci.
NVIDIA GTX 1650 Ti ekran kartı.
16 GB RAM.
500 GB SSD.
Mevcut.
Oyun oynamayı sevdiğim için aldım. Sizce donanımı iyi midir? Bu laptop beni ortama kaç yıl götürür?
Teşekkürler.

Nasıl kullanacağına bağlı birazda. Temizliğe ne kadar önem verdiğin, korsan yazılım kullanman, bilgisayarı havasız yerde bırakman vs. Fakat yinede bunlara uyup ortalama şekilde 4-5 yıl rahat götürür ve o zamana kadarki oyunları da oynayabilirsin diye düşünüyorum. Donanım günümüz için gayet yeterli bir sistem. Önümüzdeki yılları rahatlıkla götürür.

Şu anki oyunları oynatır, Cyberpunk'da büyük iht hatrı sayılır bi şekilde kısarsanız grafikleri, 40 50 Fps oynarsınız örnek olarak. En son çıkan oyunları oynamak gibi bir hedefiniz yoksa 4-5 Yıl götürür ve Laptoplar genelde eskimekten bozulmaz ekranı ile kasa sıkıntı çıkarır örneğin vidaları gevşer ekran yerinden çıkar, ama temiz kullanılırsa 5 sene gider.

Dostlar Monster Abra A5 V18 bir Gaming laptop sahibiyim.
Intel i7 10K işlemci.
NVIDIA GTX 1650 Ti ekran kartı.
16 GB RAM.
500 GB SSD.
Mevcut.
Oyun oynamayı sevdiğim için aldım. Sizce donanımı iyi midir? Bu laptop beni ortama kaç yıl götürür?
Teşekkürler.
3 4 yıl götürür heralde hocam, donanım pek de iyi sayılmaz ancak bütün oyunları bir şekilde oynarsın.

Benim eski bilgisayarım zamanının en güçlü oyun bilgisayarıydı 10 sene kullandım 5 senden sonra oyun ayarlarını yavaş yavaş düşürmen gerekiyor,8 sene sonra da iş artık en düşükte oynamaya dönüyor. Şimdi ise Netflix, Youtube vs. İçin kullandığım birşey oldu. Yani suyunu çıkarana kadar kullanırsın bilemedim 8 taş çatlasa 9 sene.

Geri
Yukarı