Monster Abra A5 v19.1 laptop yavaşladı

tarikvlr

Decapat
Daha fazla  
Monster Abra A5 v19.1 i5 12400h 24 GB RAM GTX 1650 var 6 aylık laptop garantiye gönderdim. 1 kez onda da laptopa ne yaptılar ise acayip yavaşladı. Oyuna girdiğim an oyunlar donuyor çok kötü bir şekilde assetto, Valorant, CS 2 çok pişman oldum. Gönderdiğime Windows belli bir yerden sonra kendi kendine kapanmaya başladı. Artık açılmamaya bile başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster Abra A5 v19.1 i5 12400h 24 GB RAM GTX 1650 var 6 aylık laptop garantiye gönderdim. 1 kez onda da laptopa ne yaptılar ise acayip yavaşladı. Oyuna girdiğim an oyunlar donuyor çok kötü bir şekilde assetto, Valorant, CS 2 çok pişman oldum. Gönderdiğime Windows belli bir yerden sonra kendi kendine kapanmaya başladı. Artık açılmamaya bile başladı.
Boşta ve oyun oynarken ki sıcaklıkları kontrol ettiniz mi?

İşlemci kullanımı değil işlemci sıcaklığına bakacaksınız cputemp ya da HWMonitor indirip bakabilirsiniz.

Hocam Monster sağ olsun laptop açılmıyor şu an böyle hizmet verilmez insana.

İşlemci kullanımı değil işlemci sıcaklığına bakacaksınız cputemp ya da HWMonitor indirip bakabilirsiniz.

Hocam SSD kaynaklı olabilir mi diyeceğim bunlar ne yaptı ise.

Başvur iletisime geç. Format dene.

Hocam Monster dışı nereye gönderebilirim başka format Monster attıklarını söylediler onu da yapmamışlar.

Mağazaya gönderin diyor onlarda.
Eğer gönderme imkanın olan kurumsal bir yere gönderemiyorsan tek çâre evin yanındaki kazıkçı bilgisayarcı kalıyor. Ama bence kurumsal bir yere bak googledan felan. Monster o kadar şişirilsede alınacak kullanılacak marka değil zaten. Şikayet edebiliyorsan şikayet et. Tekrar gönder.

Geri
Yukarı