Monster Abra A5 V19.2.5 alınır mı?

MarkV

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Victus'a zam geldikten sonra aynı özelliklerde Monster'a denk geldim, bu cihaz alınır mı? Monster hakkında çok fazla kötü yorum var. Victus alınır derken Monster alınmaz deniyor sizce bu cihaz nasıl? Mimarlık okuyorum küçük çaplı sahne rendarları alacağım SketchUp Photoshop ve en önemlisi AutoCAD'de geniş alanlarda çalışacağım. 20.000TL bütçem var üstüne çıkmak istemiyorum, başka öneriniz var mı?

Veya 16.000TL'ye Acer Nitro 5 Ryzen 5600H RTX 3050 görmüştüm, bunu alsam çok şey kaybeder miyim? 4 yıl değiştirmek istemiyorum en son 1050 Ti, R3 1200, 8 GB bellekli kasam vardı. Bunda oyun oynuyordum. Boş vakitlerimde oyun konusunda bu kasadan daha aşağıda kalır mı sizce?

Edit: 11.11 indirimleri beklenir mi sizce?

Bu fiyata daha iyileri var.
Evet bu laptop belleği 16 yapsak 17bin TL oluyor.

Alınır her türlü, bütçe varken daha zayıf cihaz almaya gerek yok Nitro 75W ve işlemcisi çok daha zayıf.
Bugün Teknosa mağazasına gidip bakacağım varsa alacağım yoksa 11.11 bekliyeyim mi sizce? İnternette indirim olabilir belki. Taksit için mağazaya gidiyorum bu arada 12 taksit kampanyası vardı.

Evet bu laptop belleği 16 yapsak 17bin TL oluyor.

Bugün Teknosa mağazasına gidip bakacağım varsa alacağım yoksa 11.11 bekliyeyim mi sizce? İnternette indirim olabilir belki. Taksit için mağazaya gidiyorum bu arada 12 taksit kampanyası vardı.

Ben fazla düşeceğini pek sanmıyorum ama isterseniz bekleyebilirsiniz.

İşlemci Ryzen 7 5700 olarak değiştirilip 8 GB daha eklenirse bence daha iyi olur Abra yerine.

Laptop bu işlemci öyle değişmiyor ki mobilde öyle bir işlemci modeli yok.

Bu masaüstü işlemci laptoplarda değişmiyor.

Ben fazla düşeceğini pek sanmıyorum ama isterseniz bekleyebilirsiniz.

Laptop bu işlemci öyle değişmiyor ki mobilde öyle bir işlemci modeli yok.
Nitro 5 i5 12500h 8GB bellek RTX3050 95w 22.500TL ve vade farksız 12 taksit yapılıyor sizce nasıl?

Son düzenleme:
Bu masaüstü işlemci laptoplarda değişmiyor.

Nitro 5 i5 12500H 8 GB bellek RTX3050 95W 22.500TL ve vade farksız 12 taksit yapılıyor sizce nasıl?

Hiçbir artısı olmayacak cihaza fazladan 2, 5K vermek mantıklı değil biraz daha koyup 3060 alın.

Geri
Yukarı